Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kun Attila Endre kérdése:

Szerintetek én tehettem arról, hogy szétmentünk a barátnőmmel? Ha igen, akkor mit rontottam el? (21/F)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron egy új társaságba mentem és megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon bejött nekem. Úgy láttam rajta,hogy tetszek neki, jót dumáltunk,megvolt közöttünk az összhang. Másnap elkértem a havertól aki beszervezett, és elkértem a lány telefon számát, elhívtam randizni, itt rengeteget beszélgettünk, úgy vettem le, hogy ő is vonzódik hozzám. Az elkövetkező héten kb. 2x-3x megismételtük a randit, jól éreztük magunkat.

A hétvégén elmentünk egyik közös lány ismerősünk születésnapjára. Az este mindenki jól érezte magát, felszabadultak voltunk,mulattunk. Ezen az estén csókoltam meg először, tehát elmondhatjuk, hogy "összejöttünk".

Mindezek után minden nap találkoztunk hol a csapattal együtt, hol csak kettesben. Nem tudom mi lehetett az ok, de 2 hét elmúltával, mikor megcsókoltam, megöleltem nem láttam rajta,hogy jól esik neki/tetszik neki, ha rákérdeztem,h mi a baj a szokásos válasz ez volt:"Semmi!" Mivel a legjobb bnője,azt mondta nekem,hogy még szűz a bnőm, ezért nem nagyon erőltettem a szexet, sem a témáját. Pár héttel később azzal állt elém,hogy "tartsunk szünetet",majd rá egy napra szakított velem, azt mondván,hogy nem vagyok elég rámenős.

Kérdeztem haverokat,hogy mit tehettem volna,de nem lettem okosabb.

Szeptemberben rám írt,hogy próbáljuk meg még egyszer. Én belementem, elhívott a születésnapjára, elmentem és ott volt az új pasija, azt hittem felrobbanok és otthagytam őket. Hogy miért tette velem ezt máig sem értem, de lehet,hogy nektek van ötletetek (főleg a lányoknak, hiszen a saját nemüket csak ismerik:D).

Ha mindezt elolvastad köszi már akkor is, ha nem kommentálod.:)


2011. dec. 19. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

lány vagyok, de fogalmam sincs mi járhatott az exed fejében.


szerintem ne foglalkozz vele, hülyepcsa.

2011. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
No vagyok de én sem értem a saját nememet. Nem vagyunk ugyan olyanok hidd el. Am lehet h az volt a dologban h már akkor mikor nem orult a csokódnak volt valaki más aki tetszett neki esetleg tobb is volt koztuk. Az meg amit utána csinált baromi nagy bunkóság
2011. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát én azt tudom elképzelni,hogy nála egyszerűen nem volt meg az a "kémia".

És mivel 2 hét után kidobott, nem is akarta megvárni.

Még kis lökött csaj, gondolkozz inkább kicsit idősebb csajokban akkor, hátha jobban beválik valamelyik.

2011. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

A férfi azért vonzó, mert (a nagybetűs Férfi!) tudja mit akar, amit akar azt megszerzi(anélkül hogy áttaposna másokon). Irányít, vezet. Jelenléte megnyugtat, biztonság érzetet ad.

Valószínűleg nem volt jellemed, vártad hogy csakúgy történjenek veled a dolgok.:P

Ez még csak fiú, neki férfi kell!


Utóirat: Egészen addig szűz egy lány ameddig el nem veszti, nemértem hogy csak mert szűz, miért nem erőltetted:D

A nemek közti vonzalom pont a szexről szól, ha össze akart veled jönni valszeg vágyott is rád.

2011. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól h osszejovok egy pasival szuzen az nem azt jelenti h egybol b@szni akarok. Az elsom 2 hónap egyuttlét után kovetkezett be. És ha olyan lett volna a pasi h erolteti akkor még el is zavarom a faszba
2011. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek: Valószínűleg igazad van.:)
2011. dec. 19. 22:01
 7/17 anonim ***** válasza:
20%

Te miért jössz össze egy pasival? Sőt nem is! Bárki miért jön össze a másik nemmel?

Mert a társadalom heteroszexuális párokban szeretné látni az emberiséget? A francokat! Azért mer vágysz a testére, esetleg a jellemére.

Az hogy valaki csak később meri a szexet szimplán annyit tesz hogy a partnere nem tökéletes, nem nyűgözte le valamilyen téren, ezért kellett neki még idő míg elfogadta, és leküzdte a félelmeit.

Az általánosságban elfogadott heteroszexuális kapcsolatok egyetlen lényege a szex. A biológia kényszerít rá, és te engedelmeskedsz neki. Az hogy valakivel az értékei miatt jársz kamu, ezeket megtalálod a saját nemed képviselői között is.

2011. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Te meg egy hulye vagy aki tényleg azt hiszi h egy kapcsolat csak a szex korul forog. Vannak érzelmek is. Lehet h neked nem de másnak fontosak. Lehet azért nem dugtam egybol a pasimmal szuzen az nem azt jelenti h nem kivántam nem vonzódtam hozzá. De nállam a kapcsolatnak el kell érnie egy olyan érzelmi szintet és bizalmat h oaadjam magam. Pláne h szuz voltam. Nekem a szuzesség nem nyug volt hanem érték. Amit nem dobok csak úgy oda bárkinek. És elotte sok olyan kapcsolatom volt amiben meg csak petting sem volt. És nem két naposak. Tobb hónaposak. Attól h a buta libák bárkinek odaadják magukat már az elso este az nem azt jelenti h minden no ilyen.

21/L

2011. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pont arról beszéltem hogy attól függ mennyi ez az idő hogy mikortól vagy képes bízni a partneredben (leküzdöd a félelmeidet). Az érzelmek pedig szintén biológia.:D Azaz a nemed jellegéből adódik, erős, magabiztos, sikeres párt akarsz magadnak találni. Ezt megfogalmazhatjuk romantikusan is ahogy te tetted de a lényeg ugyanaz.:D
2011. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Magyarul 11 hónapos kapcsolatban sem azért nem szexeltem mert korainak éreztem 15 évesen. Hanem azért mert blabla bla. Hagyjuk már
2011. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!