Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ez már kész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez már kész őrület, nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

16 L vagyok. Szerintem ebben a korban már azért a lányok többsége érett. Én viszont észrevettem magamon, hogy, mintha sokkal éretlenebb lennék szexualitás terén. Tapasztalatlan vagyok, amit nem sajnálok, sőt, büszke vagyok rá, de: Ha bárogy szóba kerül a szex köztem meg a barátom között a sírás folytogat. Vagy ha bármi ami szexxel kapcsolatos. Egy és fél hónapja járunk, de nekem ez gyors. Mindegy mit mond,ha a szexhez köze van sírnom kell.

A másik bajj, hogy mindenen megsértődök. De ez nem az a "eltettetem meg műhiszti", hanem hazajövök, és sírnom kell. Itt ülök a gép előtt, és próbálom magamraerőltetni a jókedvet, de nem megy. Minden apróságot magamra veszek.

Eddig orvoshoz jártam, mert volt olyan időszakom, hogy nem mertem kimenni az utcára. Még mindig nem merek egyedül melltartót venni, valamit bármi mást, boltba se merek egyedül menni. CSaládban történt egy pár dolog, ami kihatott rám lelkileg, egy időben(egy hónapja se) vagdostam magamat. Érzem, hog valami nem normális bennem, de nem akarom, hogy ezt a kapcsolatom bánja. Mi tévő legyek??? Menteni szeretném, nem akarom ilyen hisztis lenni, de ha sírnom kell mindenen mit tegyek? Kérlek segítsetek, mert nagyon fontos, mostis a sírás folytogat, és nem tudom, miért..:(


2011. dec. 19. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj el egy pcihológushoz...
2011. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
örülj,neki,hogy,bachatsz.
2011. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tévedés, még nincs szex.

A pszichológus azt mondta, hogy nem fogadom el a szexualitásom. De ez ellen meg nem tudok mit tenni. Én tudom, hogy ez így nincs jól.

2011. dec. 19. 21:55
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez te lennél?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ha igen, még mindig ugyan azt mondom, ismerd meg a tested-nem szégyen és egyébként sincs mit szégyellni ezen. A probléma az, hogy amennyiben nem változtatsz rajta- neked kell elhatározni és haladni a kijelölt úton, sírdogálással és önsajnálattal NEM megy- nemcsak a barátod veszíted el, hanem a kapcsolatot is a külvilággal.

2011. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem szoktatnod kéne magadat a témához. szoktad magadat kényeztetni? nagyon sokat tud segíteni, érezhetően javul utána a hangulatod, tartósan. szerintem meg kéne beszélned a barátoddal, még akkor is, ha elsírod magad. látnia kell, hogy neked ez nagyon kényes téma, lehet tudna neked segíteni.
2011. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A szexualitás elfogadásáról annyit, hogy nem ártana mondjuk elmenni melltartót nézni, nézegetni magad, hogy jól áll; felfedezni a tested- akár maszturbálással. Nem tudom, nekem ezzel nem volt gondom, de ha ennyire tagadásban élsz saját magaddal.. Sem hosszú, sem pedig rövidtávon nem lesz kifizetődő. Visszafordítani már egyébként sem tudod az idő kerekét.
2011. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen én tettem fel a kérdést. Egyszerűen semmi változás, nem tudok mit tenni, sőt rosszabb lett a helyzet.

Tudja, hogy nehéz eset vagyok, szinte midnent tud rólam. AZ a baj, hogy nem a testemmel van a baj, mert ha iskolán kívül találkozunk(persze nem kettesben) akkor viszont sokmindent engedek neki. Így meg nem.

2011. dec. 19. 22:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki, egy iskolába jártok.. A probléma forrása a túl sok idő, amit együtt töltötök vagy az osztálytársaitok csúfolódása?

(Csak találgatok)

2011. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha többen vagytok engedsz, ha ketten nem? Ez a kapcsolat kicsit mintha a kirakatnak szólna:/.
2011. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem a kirakatnak szól, mert nem az a menő fiú, nem azért jöttem össze vele.:)

CSak úgy nagyobb a biztonságérzetem, tudom, hogy furcsán hangzik. A többet úgy értem, hogy legjobb barátnők, és ilyenek.:)

Nem csúfolnak. CSak általánosban csúfoltak a hajam miatt, meg valahogy én nem értem a többiekkel lelkileg(testileg igen).

2011. dec. 19. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!