Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok már végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok már végre egy normális pasit magamnak, aki nem csak szórakozni akar meg b*szni? :S

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.Eddig 3 barátom volt.Ezek közül 1-el feküdtem le.

Van egy ikertesóm,ő elsőre megtalálta az igazit akivel már 1 éve együtt vannak.A barátaim csak azt akarták,idővel rájöttem,volt olyan is aki ok nélkül kidobott mert csak azért voltam neki h legyen valakije.

Sokak szerint szép vagyok,a fiúkkal nagyon kedves,megértő,megbízható,figyelmes.Mégis,szakítás után kivagyok beszélve,és el vagyok hordva mindennek. :/

Mindig beválogatom a defekteseket. :/ Hogy találhatok magamnak párt,aki komolyan is gondolja?

SEGÍTSETEK előre is köszi :)


2011. dec. 16. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt kérek képet, hogy tudjak jobban segíteni, másodszor meg ott kell keresgélni, ahol te is szeretsz lenni és legfőképp légy nyitott!
2011. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

huhúú de kemény az ikertesód.. már egy éve van pasija? ne már


az tényleg az igazi.


:D :D :D kegyetlen ostoba vagy.. emberek 20 év után vállnak el egymástól, és még az sem az igazi



Hogy találhatok magamnak párt,aki komolyan is gondolja?

1,, nem d.gatod meg magad 16 évesen

2., vársz még 2 évet mire benő a fejed lágya

3., ha hasonlítasz az ikertesódra helyette mész a pasijához

2011. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
előttem szólónak igaza van és elárulom fordítva is igaz, rendes lányt is nehéz találni de kitartás
2011. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

ha 16 évesen már három pasin vagy túl, akkor kb. sehogy nem fogsz rendeset találni, mert túl faksznis leszel. Vagy már az vagy.

S ha tudják rólad, hogy 3 pasin túl vagy, és szűz sem vagy, akkor ne is csodáld, hogy mindenki szexelni akar veled, nem mást.

2011. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
minek akarod ilyen korán lekötni magad? :D
2011. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Hanariko ***** válasza:
53%
valóban ez a 3 pasi 16 évesen kicsit... na m1, amúgy én is megemlíteném h attól hogy az ikertesódnak 1 éve van pasija az még nem az igazi... ó, majd esetleg 10 év együttlét után az lehet... egyébként az eredti kérdésedre válasz vagy az hogy keress tovább, vagy csak éld az életed és majd jön, ha kell! Erre más válasz nincs... szerintem.
2011. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Ne hallgass rájuk. Igazából tökmindegy, hogy 16évesen 3 vagy 20 évesen még egy se. Eléggé gyerekes dolog ilyen számokon stresszelni.


Azt tudnám tanácsolni, hogy mielőtt összejössz valakivel, ismerd meg úgy igazán. Ehhez még nem kell vele együtt lenni, csak mint barátot, aztán ha normális embernek bizonyul, akkor mondd csak el neki hogy lehetne egy kicsit több is.

Egyébként kitartás, lassan kinövöd a tinisrácok korszakát, szóval lehet, hogy egyéretteb fiúval jobban járnál hosszú távon.

2011. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy te a nem normális pasikat vonzod.de az is lehet, hogy aki normális lenne veled, annak nemet mondasz még az elején,de sok oka helet, egyszer majd találsz valakit.fiatal vagy még, nem kell aggódni.
2011. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Jajj kincsem anno én is ugyanebben a cipőben jártam!

Sajnos a legtöbb ember gonosz és primitív,tehát ezt meg kell szoknod hogy ki fognak beszélni,meg rosszakat fognak rólad mondani még azok is akik "szerettek".Bár véleményem szerint az ki igazán szeret ilyet nem tesz!Aki meg tesz az sosem volt jó hozzád.:) Azt viszont nem értem hogy 16 éves korodban miért akarod megtalálni az igazit?Tudod járás után jön az eljegyzés...házasság...családalapítás...jó persze ez hosszú folyamat,de egy párkapcsolat nagyon sok munkával jár.szerintem ráérnél erre később is.Járj szórakozni,diszkóba v. teaházba ha amazt nem szereted,hozd ki magadból a maximumot,élvezd az életedet,ne görcsölj ezen!Persze ha midnenféleképpen egy párkapcsolatra vágysz akkor mozogj olyan körökben ahol komolyabb(és lehetőleg picit idősebb)fiúk is vannak.De hidd el nekem semmi sem véletlen!Most úgy látszik az égiek nem azt a feladatot adták neked hogy tanuld meg a párkapcsolat rejtelmeit...de hidd el,ha eljön az ideje akkor jönni fog majd valaki aki fenekestül felforgatja az életedet és hidd el ott nem csak nevetés lesz de bánat is,hisz ezek ketten együtt járnak :) Puszi neked!

2011. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

először is nem árt tudatosítani, hogy minden férfi meg akar ba*szni! csak van aki veled szeretne ébredni és van amelyik nem :)

ahhoz, hogy csak a defekteseket-komolytalanokat találod meg, annyit fűznék hozzá, hogy "a látszat mindig csal, de a csalás sohasem látszat". attól, hogy egy fiú jól néz ki és azt mondja amit hallani szeretnél attól még nem lesz az "igazi". az emberek hajlamosak beleszeretni a nekik megfelelő külsőbe majd meggyőzik magukat, hogy a belső is éppolyan szép. légy résen, ismerd meg a másikat! ennyi.

2011. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!