Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Ti hol ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti hol ismerkedtetek meg a párotokkal? Ki kezdeményezett és mennyi idő alatt jöttetek össze? 21/F

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!
2011. dec. 20. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A két utolsót leírom.

Legutóbbit (jelenjegit?, lehet holnaptól nem a barátnőm) Egy haverom által rendezett házibulin. Szinte az egyész bulit átbeszélgettük ketten, kis idő után félrevonulva, Nagyon jó volt az az este.

Azelőtti lányt kórházban. Extrémsport baleset miatt belső vérzés gyanújával tartottak bent 2 napot (bordatörés). A lány ápoló gyakornok volt akkor. Felejthetetlen másfél évet voltunk együtt. Mindkét lánnyal elég hamar összejöttem.

(23F)

2011. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy közös ismerősünk házibuliján jött oda hozzám... Egész este beszélgettünk, aztán msn-en, aztán hevesen udvarolt (sms, találkák, meglepetések, randik..) és 3 hét alatt belezúgtam... Ő már 2 hét után azt mondta, hogy szeret. Igazából nagyjából első látásra szerelem volt, csak nem mertük bevallani magunknak... :)

2 hét múlva lesz a 4. évfordulónk :)

21/L-22/F

2011. dec. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itthon unatkoztam es gondoltam felmegyek az egyik chatre, hogy legalabb beszelgessek valakivel es gyorsabban menjen az ido.


Ott volt egy srac, akivel utana meg kb. 4-5 honapig beszelgettunk, telefonalgattunk, nagyon edes volt, szemelyesen is akartam vele talalkozni es o szerencsere kezdemenyezte is a randit. :)


Vegul tobb talalkozo utan osszejottunk es azota is egyutt vagyunk, mar tobb mint 3 eve. :))


21/L

2011. dec. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!