Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál ilyen dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyen dolgokat velem egy lány? Mit érezhet vagy mit nem?

Figyelt kérdés

17/f vagyok


A múltkor azt mondta az egyik barátnőjének mikor én is velük voltam egy kávézóba hogy "kéne hétvégén bulizni de kellene egy jó pasi is" Erre rám nézett és megkérdezte hogy ráérek e. :D

Meg előtte való napokon hülyéskedett velem, cukkoltuk egymást stb.

De pl ma olyan volt mintha meg se látott volna...És nem is érzem azt hogy odalenne értem.

Most akkor ezek mit jelentenek?

Bejövök neki vagy nem vagy mi?


2011. okt. 21. 17:22
 1/8 Eszter990 válasza:
Így látatlanba nehéz válaszolni. Mennyire ismeritek egymást a lánnyal? Mennyit találkoztok, beszélgettek? Ha elmész vele bulizni, szerintem ki fog derülni, hogy akar-e tőled valamit vagy nem...Remélem, pozitív lesz a vége!
2011. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Te is kell kozeledj hozza, mit varsz hogy o szaladjon utannad? ez forditva szokas :P
2011. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem járunk együtt bulizni és nem beszélgetünk sokat.Csak jóban vagyunk.Vele akármikor hülyéskedhetek :)

De még nem tudom hogy hogy venné azt ha mondjuk hétvégén amikor egy baráti társasággal megyek mondjuk biliárdozni vagy valami ilyen helyre akkor elhíván mert hogy "a barátaim nem érnek rá és nem sok mindenkit ismerek" vagy valami ilyen dumával ami igaz is lenne.

2011. okt. 21. 17:48
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy hogy kéne hozzá közelednem...

Mindig az jön le hogy milyen csinos, nekem meg nincs sok önbizalmam és nem tudom hogy mit csináljak.

2011. okt. 21. 17:49
 5/8 Eszter990 válasza:
A leírtak alapján úgy látom, jó barátok, haverok lehettek. Neked nagyon bejön, szeretnél komolyabb kapcsolatot vele? Lehet, hogy jobban járnál, ha megmaradna és fejlődhetne ez a barátság :)
2011. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Juj de lúúúúzer!

Rá kellett volna vágni hogy RÁÉREK!!!!!

2011. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sznob a csaj.
2011. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kihasznál a farkadért...
2011. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!