Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beosztott - főnök kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beosztott - főnök kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
működhet
2011. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

:)))))))))))

Alkalmazotti jogviszonyban csak így működik a munka...

2011. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:) Akkor úgy mondom, hogy beleszerettem az egyik beosztottamba.
2011. dec. 20. 09:27
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog működni

1. kollégák utálata miatt a beosztottnak dönteni kell idővel.Vagy kilép,és keres egy új melót,vagy véget vet a kapcsolatnak

2. Ilyen esetben a beosztott akaratlanul "hatalommal" ruházza fel magát(még az is aki azt mondja ő sosem tenne ilyet) így szintén fennáll az utálat

3. Ha egy idő után kihűl a kapcsolat akkor szintén a beosztott bukik,mert fel kell mondania..


Életem során amióta dolgozom,sokszor tapasztaltam főnök-beosztott kapcsolatokat..Minden esetben a beosztott egy idő után végleg elhagyta a céget..(pedig már több mint 25 éve dolgozom)

2011. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy működhet. Túl szigorú, vagy túl engedékeny lennél a pároddal a munkahelyen. Nehéz egyensúlyt találni. Szakítás után meg pláne rossz. Ha te vagy ő átmégy más munkakörbe, ahol nem vagytok ilyen munkakapcsolatban, akkor már oké.
2011. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
:)Én júniusban mentem hozzá a főnökömhez.Működhet,nagyon is jól.És simán tudunk együtt dolgozni,a kollégák megszokták.Ja,és 400 ember főnöke.
2011. dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Működhet, ha mindketten függetlenek vagytok...
2011. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
szerintem is müködhet.
2011. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindketten egyedülállóak vagyunk.
2011. dec. 20. 10:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a probléma, ha mind2-en egyedülallóak vagytok? Szerintem müködhet. Csak nehogy a többi beosztott fùrkalódjon azutan,akibe beleszerettél és igazsagot kell tenned.Sajnos ilyenrõl is hallottam mar.
2011. dec. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!