Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés, ha elmúlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha elmúlik a szerelem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha elmúlik a szerelem a párom iránt, nehéz beletörődni, hogy elmúlt? Sokat rágódok rajta? Vagy ha már nem szeretek valakit, akkor nem is érdekel különösebben, elfogadom, hogy elmúlt? Ha mindent megtennék érte, hogy megint rendbe jöjjenek a dolgok, az azt jelenti, hogy még szeretem?
2011. dec. 20. 13:35
 1/6 BlackSword ***** válasza:
Talán... Ha nem csak a megszokásról van szó...
2011. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem értem az ilyen kérdéseket. persze a nagy lángoló szerelem elmúlik de attól még ugyanúgy szeretem a párom. én pl olyan vagyok hogy az az igazi lángoló szerelem nálam 3 hónap kb, utána már"csak"szeretet de az hatalmas. 3 éve együtt élek a párommal és nagyon szeretem, ez nem hiszem hogy valaha elmúlik.
2011. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem könnyű volt beletörődni, nem feltétlen, az csak a ragaszkodást jelenti sztem, 20L
2011. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bussika ***** válasza:
Szerintem szereted. ne hagyd őt mert minden kapcsolatnak ez lesz a vége...
2011. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bussika ***** válasza:
*ott
2011. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor nem érzek semmit...:D
2011. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!