Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha a párotok minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a párotok minden pénteken találkozna a barátaival és ez a program onnan kirobbanthatatlan lenne?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy soha semmi miatt nem mondaná le a pénteket, akármilyen fontos más dolog lenne helyette. (pl. csak erre a napra tudnátok színházjegyet szerezni meg effélék) Tehát nem a szórakozását sajnálom.
2011. dec. 20. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
dehogynem. azt sajnálod, hogy nem veled foglalkozik
2011. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lásd be az a színházjegy sem olyan fontos. Ha tényleg komoly dologról lenne szó és még akkor is ragaszkodil hozzá, akkor az már gáz. Így csak az zavar, hogy heti egy napon nem veled foglalkozik.
2011. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A pasiknak szükségük van egy kis lazításra a haverokkal.
2011. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem az zavar, hogy nem velem foglalkozik. Hanem az, hogy mindig ugyanezen a napon, ezt a programját semmiért nem hajlandó áttenni. Az pl. h csak erre a napra van jegy, nem az én hisztim, ez így van és kész.
2011. dec. 20. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:

A haverjai is biztos csak akkor érnek rá. Ha ő lemondaná, akkor nem csak a saját péntekjét borítaná fel, hanem egy csomó másik emberét is.

Ha egyébként veled is megy ahova csak akarod/akarjátok, akkor nem értem, mi a gond...


26/N

2011. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Volt olyan hét, mikor én csak ezen az egy szent napon értem rá, mégsem tudta azon az egyetlenegy héten sem ezt lemondani (amitől a haverok még ugyanúgy össze tudnak jönni).


Magyarán az alkalmazkodás sztem azt jelenti h én tiszteletben tartom, h minden pénteken ott van, de kivételes (TÉNYLEG RITKA, KIVÉTELES) alkalmakkor ezt tudja le is mondani.

2011. dec. 20. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el te is a barátnőiddel, ez ilyen egyszerű. Én sem mondanám le, hogy a haverokkal lehessek, ha máskor nem találkozok velük a héten. Mert igen is szükség van a kikapcsolódásra. Meg aztán, a barátok megmaradnak még akkor is, ha dobnak. Lány vagyok ;)
2011. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na de basszus, EGYETLEN alkalomról van szó EGYETLEN héten és nem ok nélkül kérem, hogy pont aznap érjen rá, nyilván ha a hét más napjain jó lenne, akkor szerveznék vele programot, de nem tudok... mégis miért én vagyok a csökönyös?
2011. dec. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!