Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kor felett számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor felett számít már egy nő idősebbnek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te mondjuk 15éves vagy,akkor egy 20éves már idősebbnek számit,tehát relativ a dolog.
2011. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 évesen már idősebb vagy mint egy 14 éves
2011. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
anyit mondok a fiuknak az idösebb lányok jobban bejönek :D
2011. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam hogy egy ember (akár férfi, akár nő) 35 éves kora után számít középkorúnak (addig fiatalnak), az meg már egy más dolog hogy valaki többnek is és kevesebbnek is nézhet ki a koránál.
2011. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

valaki 30 évesen olyan leélt,hogy kinéz 50-nek..szóval egyénfüggő,de viszont ismerek olyan 45 éves nőt,aki letagathatna 15 évet..szóval én azt mondanám hogy relatív...

de ha kell mondani 1 számot akkor 50..:)

2012. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!