Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a barátotok sokat puszilgat?

Figyelt kérdés

Mert én rengetegszer puszilgatom a kedvesem arcát, és mondta hogy tőlem nem zavarja de volt már ,hogy egy srác így megölte a szeretetével.Minden pillanatban puszilgatnám :)Nagyon szeretjük egymást már fél éve lassan :)Szóval titeket zavarna?

Meg ha már kérdeztem akkor kérdezek mégegyet,mert nincs kedvem fél óra mulva megint. Előjátéknál mi izgat fel titeket a legjobban ?



2011. dec. 20. 23:01
 1/8 anonim válasza:
100%

ha szeretem a barátomat, akkor igen, imádom ha puszilgat, mert én is minden percben ezt tenném! :D de ez egyén függő is szerintem. nekem vannak olyan barátnőim, akiknek ez nem jön be. én ilyen vagyok, ők meg olyanok, szóval ezt így nem lehet kijelenteni, hogy minden lány szereti, vagy mindegyik utálja.


ami legjobban felizgat az a simogatás, a sok csók, nyak puszik, ölelgetés stb:)))


remélem segítettem ;) :D 18/L

2011. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, egyenesen imádom, és igényelem is a becézgetéseket. Viszont előjáték sosincs, mert a durr-bele szex híve vagyok :)

23/N

2011. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok:)
2011. dec. 20. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy zavar, nagyon szeretem. :) Előjáték, hát minden, de nekem már az is elég ha csókolózunk. Volt idő amikor annyira nem igényeltem az előjátékot, de most megint nagyon jól esik. :)20L
2011. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő is szeret engem nagyon érzem rajta, lehet hogy csupán ő nincs oda ezért?
2011. dec. 20. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokan nem szeretik, illetve igényelik, ettől még szeret téged :) Embere válogatja, hogy ki hogy áll hozzá.
2011. dec. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. dec. 21. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar.. :)

19L

2011. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!