Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a barátotok elmegy kanbuliba? és fiúk?

Figyelt kérdés

Fiúk ti hogy reagáltok a a barátnőtök hisztizik ha elmentek egy kanbuliba, vagy hogy reagáltok ha nem hisztizik és kedvesen megmondja hogy semmi baj, menjetek nyugodtan érezzétek jól magatokat.

Kíváncsi lennék a reakciókra. Köszönöm előre is :)


2011. szept. 19. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok és nem zavar, ha elmegyek egy kanbuliba
2011. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

LOL :))

Dicséretes humor xD

Fiúk részéről arra lennék kíváncsi, hogy viselnétek ha a barátnő ezért hisztizne, ill. ha jól viselné nem nyávogna stb. Kb. erre gondoltam :D

2011. szept. 19. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem a kanbuli nem zavar. :D Ott csak pasik vannak. Mi történhet, max. leisszák magukat csontrészegre...

Ha olyan buliba megy, ahol vannak lányok az cinkesebb, de tőlem oda is mehet, nálunk nincs ilyen "elenged-nem enged dolog".

20L

2011. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én örülök, ha jól érzi magát, menjen ahova akar, ő se tiltja meg nekem 20L22F
2011. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

..és mondjuk ha több napos? Mondjuk 3 ? :)

Engem sem zavar csak egy barátnőm éppen elképedt ezen, hogy 3 napra elmegy és hogy ezt én milyen jól viselem.

2011. szept. 19. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
menjen nyugodtan a pasi,de többet utána haza nem jön:D Kapcsolatból egyyedülláló lesz,mert tuti megdug pár csajt
2011. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 napietus ***** válasza:

dehogy zavar! a kapcsolat, sőt a házasság sem arról szól, hogy folyton egymás szájában kell lenni...ugyanakkor azt sem viselem el, ha engem korlátoznak.


29/N

2011. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!