Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék neki karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
szeretnék a barátomnak venni valamit karácsonyra,de figyelembe kell venni hogy alig másfél hónapja vagyunk együtt.olyan ötletem lenne (mivel cigizik) hogy egy öngyújtóra ráragasztom két közös képünket,és az mindig vele lesz.nem feltétlen venni szeretnék,hanem csinálni is akár minél gazdaságosabban :) köszönöm előre is<3

2011. dec. 21. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szivesen!
2011. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szívesen segítettem én is
2011. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez gáz. A férfiak nem olyanok , hogy a haver előtt te figyeld már milyen jó kis öngyújtóm van rajta van a csajom. Szerintem inkább vegyél neki egy kesztyűt azt csak ő tudja meg te , hogy miért fontos.
2011. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de igazán nincs mit
2011. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!