Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék neki karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek(17) szeretnék ajándékot venni karácsonyra és ötleteket szeretnék kérni ezzel kapcsolatban. Fiúk és Lányok ötleteit is egyaránt várom ,hogy lányként minek örülnél vagy mit kaptál és fiúként mit adtál vagy tartasz jó ötletnek.


Előre is köszönöm!


2010. dec. 14. 21:35
 1/4 anonim válasza:
Na ez jo kerdes:D
2010. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lány =ékszer

Nem kell drága arany/ezüst. Valamilyen kis bizsu karkötő v nyaklánc esetleg gyűrű:)

Tuti befutó.


21l

2010. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korban már bőven belefér egy kis ékszer vagy egy parfüm.
2010. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én bármilyen ékszernek, parfümnnek vagy kis ajándéktárgyaknak, plüssöknek is örülnék. Mondjuk egy hógömb szerintem tök jó ötlet + hozzá még valami ékszer vagy egy parfüm.

18L

2010. dec. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!