Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is zokon vennétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is zokon vennétek ezt a barátotoktól/barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt két nagy "szerelme" (azért az idézőjel, mert csak ő rajongott értük), akikért nagyon oda volt a főiskolán, de a két nő csak barátként tekintett rá.

Volt, hogy az egyiknek meg akarta kérni a kezét, minden járás meg akármi nélkül....

Na, és ő mindig mondja, hogy neki ők a "tökéletesek". Vagyis ők lettek volna tökéletesek, minden téren.


Kérdeztem, hogy ha valamelyik akarna tőle valamit (mert mai napig barátok, csak nem találkoznak, hanem max fb-n irkálnak egymásnak, bár mióta velem van, azt sem teszi, állítólag...) akkor ő összejönne-e e velük (bármelyikkel a 2 közül). És azt mondja, hogy milyen hülyeség ez már meg stb... De egyszer szakított velem és kérdeztem, hogy ha valamelyik írna, akkor kéne-e még most is. És ő meg mondta, hogy: Hogy a francba ne...


Azóta megint együtt vagyunk, de engem irtóra irritálnak ezek a "tökéletes" nők az életében...

Nem mondja, de akkor is tudom, hogy sokat jelentenek neki, pedig a nők leszarják őt.


Szerintetek nem idegesítő? :S


2011. dec. 2. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Másodjára össze se jöttem volna vele...
2011. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De nem ezért szakítottunk akkor, hanem másért.

Azért, mert ő azt mondja, nem illünk össze....

2011. dec. 2. 14:26
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

nem illetek össze = más illik hozzá (gondolom sejted hogy 2 példát is tudna rá mondani)


gondolom azért van veled, mert a másik kettővel esélye sincs


neked jó ez?

én nem bírnám

2011. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott kéne hagynod, bár tudom, hogy nem megy, túlságosan szereted.
2011. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök megalázó amit művel veled én úgy kiraknám mint macskát sz*rni. Ilyen embert nem is tudnék szeretni.
2011. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
és te mit eszel rajta? am valszeg 20
2011. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom otthagyni. :(


Egyébként neki mindig azok a nők kellettek, akiknek ő nem... És azok a nők annyira nem, akiknek ő igen... :S


Meg hiába mondom neki, hogy tökéletes ember nem létezik. Meg, hogy honnan tudja, hogy azok ketten "tökéletesek", hogyha még nem is volt soha úgy velük együtt, nem élt velük, semmi... De neki azok... Ilyenkor meg nem is tudom, mit csinálnék vele.

2011. dec. 2. 15:05
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi lenne, ha valamelyik nő egyszer tényleg bepróbálkozna... Mert az egyiknek mindig más pasija van, a másik meg szeretője egy nős embernek... Szóval lehet, előbb-utóbb kell majd nekik egy stabil valaki...


Egyébként 25 évesek vagyunk.

2011. dec. 2. 15:07
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha a pasid total beled lenne zugva akkor azt mondana hogy te vagy a tökeletes nö szamara, nem pedig azok!A srac nem igazan szeret teged..Ha nem teged talal a tökeletes nönek o.O
2011. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Te "könyörögted" vissza magad hozzá? Mert szerintem, ha te is elérhetetlennek tünsz neki, akkor jobban fel fog rád figyelni. (Persze ez lehet, hogy eszméletlen nagy hülyeség...)


Teljesen mellékesen:


Egyébként hasonló problémáim vannak... Párom (26/F) tartja a kapcsolatot az exeivel. Ez engem néha zavar, néha nem. De múltkor egyik exe felkereste (és azóta folyamatosan hivogatja/ráír), hogy találkozzanak és lefeküdjenek egymással... Tudom, hogy a barátom nem fog megcsalni vele (Legalább is nekem ezt mondta.), de azért aggaszt a dolog.


16/L

2011. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!