Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, nagyon messze, esélytelen találkozni 1-2-3 éven belül. Teljes véletlenül ismerkedtünk össze interneten (és nem is társkeresés volt a cél, csak úgy jött!), de egyszerűen lenyűgözött. Már kerülgettük a témát, hogy tetszünk egymásnak és imádjuk az "együtt töltött" időt, de azt is letisztáztuk, hogy ez nem egy valódi kapcsolat és irracionális lenne beleszeretnünk egymásba. A probléma az, hogy én kiléptem egy hosszú kapcsolatból- nem azért, hogy vele legyen esélyem, hanem mert sokkolt, hogy valaki ilyen távolságból ilyen hatással legyen rám és nem éreztem, hogy őszintén tudnám folytatni. Most ott tartok, hogy egyedül vagyok, nem tudom újra kezdeni az előző kapcsolatom (lenne rá lehetőség, de érzelmileg teljesen instabil vagyok) és ha arra gondolok, hogy majd egyszer azért kéne valaki, akkor is csak olyan figurát szeretnék, mint ő- pontosabban őt magát...ugyanakkor elfelejteni sem akarom, mert manapság már annyiféle lehetőség van, a szűk keresztmetszet az idő, hogy mennyit kell várni. Meg nem is merek nyíltan beszélni az érzéseimről,mert ez annyira "nevetségesnek" tűnik.

2011. dec. 21. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
velem..... na de komolyan, társasággal mindig könnyebb, úgyhogy bulizz, légy vidám, ismerkedj.
2011. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem nagyon tudok elmászkálni, de majd az is lesz. Amúgy meg az időeltolódás miatt, minél később vagyok online, annál valószínűbb, hogy összefutunk.
2011. dec. 21. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól értem két szék közé estél?
2011. dec. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem érted jól. Olvasd újra.
2011. dec. 22. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az a nagy távolság?
2011. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Elég fiatal lehetsz, ha ilyen a gondolkodásmódod. Egy kapcsolat nem csak a jóról szól, mindketten tesznek a másikért, néha még a rosszat is bevállalják azért, hogy a másinkan jó lehessen. Lenyűgözhetett téged valaki, de eldobni egy párkapcsolatot egy ilyenért szerintem nagy bűn volt.

Egy ilyen internetes kapcsolatban mindkét fél akkor keresi a másikat, ha szabadideje van, vagy ha unatkozik. Ez nem a másikról szól, nem is nagyon szólhat, csupán szórakozás. A kettő nagyon más, mindkettőnek van árnyoldala, és előnye, de egy szemtől-szembe kapcsolat sokkal értékesebb szerintem, mert nem csak egy adott ember szórakozásán alapul. Az ilyen kapcsolatok élettartama többnyire nem haladja meg a fél évet. Aztán mindenki keres más internetes játszópartnert.

2011. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!