Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el életem szerelmét? Mert az idő nem segít.17/F

Figyelt kérdés
Én nem tudom lekötni magam,mert állandóan csak rá gondolok. :\'( És másik lany sem kell.
2011. dec. 5. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
De segít. Bírd ki valahogy, túl fogsz rajta jutni előbb-utóbb. Addig is töröld ki a telefonszámát, tiltsd le minden közösségi oldalról, msn, stb. Elfelejteni csak úgy lehet, ha nem futsz bele a nevébe minden nap.
2011. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és 20/F. Velem is volt már, hogy így éreztem, szóval tudom :) első voltam
2011. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban életed szerelméről van szó, akkor értelmetlen a kérdés. Életed szerelmét sohasem felejted el... de szerintem ez magától értetődő.
2011. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elfelejteni lehet nm :( de hogy job legyen nekem? Es sajnos minden egyes nap talalkozok vele :(( egy suliba vagyunk
2011. dec. 5. 19:01
 5/6 anonim válasza:

Szóval te is megtanultad a leckét,hogy "házinyúlra nem lövünk!!"

Én csak a jóóól bevált módszert tanácsolom neked: menj el inni meg csajozni,akárhogy is érzel.Az idő nem segít, hülye aki mást mond. Valaminek történnie kell,hogy javuljon a helyzet,szóval ne tétlenkedj.Komolyan,én ugyanígy jártam,több mint 1 évig minden nap rá gondoltam,de végül beláttam,hogy nem illünk egymáshoz. A rossz érzést csak a bulik és a csajok tudják feledtetni....kutyaharapást szőrével....

2011. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mondok roszabat! egy osztalyba vagyunk
2011. dec. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!