Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez miért van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van és mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác a suliból és állítólag én is bejövök neki, legalábbis ezt mondta egy ismerősöm mikor megkérdezte tőle még pár hónapja. Facebookon beszéltem vele kétszer, ám másodszorra elég hamar "mennie kellett". A suliban nem köszönünk egymásnak sajnos. Mikor ránézek ő nem néz rám, vagy nagyon ritkán sikerül csak a szemébe néznem. Viszont több barátnőm is mondta, hogy mikor nem néztem rá vagy elfordultam, akkor nézett. Sőt, egyszer elmentem a barátnőimmel előtte és barátnőm szerint a haverja megütötte pont mikor elmentünk előttük, bár ez semmit nem jelent, mert lehet véletlen, de utána a barátnőim ismét elmentek előtte nélkülem és azt vették észre, hogy olyan volt, mintha keresett volna valakit köztük és mikor messzebb mentek, még akkor is nézte őket és olyan volt, mintha keresett volna valakit...Ez mind szép és jó, csak azt nem értem, ha ilyenkor tud nézni, akkor miért megy el mellettem mindig úgy, mintha észre sem vett volna engem. A napokban meg lehet, hogy meghallotta amint a barátaim azt magyarázzák nekem, hogy beszélnem kell vele, mert nagyon közel ült hozzánk és a barátaim meg elég hangosan dumáltak. Persze semmi reakció nem látszott rajta. Na, de valaki tudja esetleg, hogy mi lehet most? És, hogy mit kéne tennem, hogy sikerüljön közelebb kerülni hozzá? :)
2011. dec. 22. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem jön oda hozzád magától, akkor nem valószínű, hogy bármi is kialakul, talán mert nem tetszel neki, vagy egyszerűen tapasztalatlan, és fél.
2011. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!