Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit 4 hete ismertem meg.Minden nap beszélgettünk neten, hajnalokig, viszont mielőtt megismert, azelőtt szakított vele a barátnője.3 évig jártak együtt,bár nem nagyon mutatja ki a fájdalmát iránta.Én kezdem megszeretni az a baj,szerintetek mit csináljak?

1 éve van még a suliból, mondjam neki,hogy ne beszéljünk többet,hogy nehogy közelebb kerüljek hozzá?!

16/L


2011. szept. 3. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy, hogy baj lenne közelebb kerülni hozzá?
2011. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ugyértem jo barátok lettünk, és beszélgetünk olyan dolgokrol is, amiröl nem is kéne talán. Ő nem hisz a fiulányb.ban,

én sem. :/

2011. szept. 3. 11:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért mi van akkor ha közelebb kerülsz hozzá? Maximum lesz egy párkapcsolatod. :)
2011. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért nem kéne közelebb kerülnünk, mert ha megszeretem, lehet talán összejövünk, de ő el fog menni pestre tanulni, és az nem itt van.
2011. szept. 3. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Kapd be a farkát, ahhoz úgyis nagyon értetek.
2011. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Messze laktok egymástól? Távkapcsolat megoldható?
2011. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mindketten kolisok vagyunk, egy suliba járunk jelenleg, de amugy igen, messze lakunk :/
2011. szept. 3. 11:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Bár nem tudom hol laksz, Pestre szinte mindenhonnan megy vonat, így ha máskor nem is, de hétvégente még találkozhattok.


De ha annyira nem akarod az egészet, akkor egyszerűen beszélj vele kevesebbet.. aztán még kevesebbet.. ne dobj fel új témákat, aztán úgyis megunjátok egymást. De én a helyedben nem tenném, nehéz manapság jó kapcsolatokat kialakítani. :)


16/F

2011. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt nektek kell eldönteni, hogy belementek-e a távkapcsolatba, vagy sem. Hogy szeretnétek-e egymástól komolyabbat, vagy sem.
2011. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igazábol szerintem én se tudom mit akarok, inkább csak aggódok, a volt barátnője miatt, még szereti nagyon és én olyan hirtelen felbukkantam,hogy az csak na.

köszönöm a válaszokat, átgondolom őket!!

2011. szept. 3. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!