Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex vagy jelenlegi barát?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok. Van az ex barátom, akivel másfél évig voltam együtt, és van a jelenlegi barátom, akivel 3 hónapja. Az exemnek is lett barátnője, de az elmúlt napokban szakítottak. Már vagy egy hónapja beszélgetünk, találkozgatunk. Csak beszélgetés, semmi más! Az exembe nagyon szerelmes voltam (még most is), csak kicsit hazudós volt, fontosabbak voltak neki a barátai, mint én, de mikor meg találkoztunk, alig akartunk elválni. A jelenlegi barátom nagyon aranyos, figyelmes, csak casanova, és olyanokat csinál, amiket egy kapcsolatban én nem tűrök. Az exemmel mindig vissza találunk egymáshoz. Mit tegyek?Most jönnek az ünnepek is, és elég nagy értékben kapok ajándékot.Nem birom tovább vele, nem szeretem. Úgy gondoltam, h a karácsonyt még megvárom, és valahogy szilveszter előtt 1-2 nappal szakítok vele. Sajnálatból nem akarok vele lenni, elég nagy nőfaló ő ahoz, h találjon vkit magának!
2011. dec. 22. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, szakíts vele. Ennyi. Mondjuk a leírás alapján az exed sem tűnik akkora főnyereménynek... de te tudod.
2011. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy olyan dolgokat csinal, amiket te nem tűrsz? akkor szakits vele, és kész :)
2011. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az ex nőinek írogat ilyen-olyan komikat, sziveket stb. Meg összefeküdt az ex bnőjével, még mielőtt mi összejöttünk,előtte egy nappal..
2011. dec. 22. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el mind a két pasit.


Keress újat, aki megbecsül.


31/F

2011. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
exet felejtsd el.a második esély sose sikerül.
2011. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!