Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldonteni mit tegyek nagyon bizonytalan vagyok. Eleg hosszu de akinek van turelme es erdekli kerem mondja el a velemenyet?

Figyelt kérdés

Arrol van szo hogy a baratommal 3 honapja szakitottunk ket es fel ev jaras utan.OK:megcsalt,igaz csak csok volt de nekem sokat jelentett mert nagyon szerelmesek voltunk es tenyleg felhotlen volt a kapcsoltaunk ezert nem ertettem miert tette.......allitolag csak az alkohol miatt.... viszont bevallott mindent magatol ugyhogy kibekultunk de utanna rengeteget veszekedtunk es mindent egymas fejehez vagtunk es nekem ebbol elegem lett igy szakitottam vele.

Azota talaltam magamnak valakit akivel nem jarunk csak szexrol van szo.....de.....jo baratok is vagyunk.a lenyeg hogy ugy erzem hianyzik es szeretem a volt baratomat es tudom hogy o is viszont szeret de a masik fiuval is jol erzem magam.

Nem reg beszelgettunk a volt baratommal aki elmondta hogy o is lefekudt massal de meg mindig nagyon szeret es hogy mindent megbant amit velem tett es ki szeretne bekulni.....Az a baj hogy nem tudom mit tegyek mert en is nagyon szeretem viszont a masik fiuval nem akarom tonkretenni a baratsagunkat....Tudom mar ott elrontottam hogy belekezdtunk az egesz csak sexes dologba de nem akarom megbantani se.....azt is tudom hogy valakit igyis ugyis megbantok de nagyon bizonytalan vagyok.

A maisk fiurol annyit hogy tenyleg jo baratok vagyunk meg bizok benne de a lanyok teren nem igazan mert....hat....nem egy baratnojet csalta mar meg.mondjuk a mostani felallasban nem torom magam azon hogy vajon mit csinal mert nem jarunk......na a lenyeg az hogy tenyleg nem tudom mit tegyek:bekuljek ki a volt baratommal vagy hagyjam?A velemenyetekre lennek kivancsi mar amennyire at tudjatok igy latni a helyzetet.koszonom elore is a valaszokat(normalis valaszokat:D)


2011. dec. 22. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

'nem vagyok egy okos ember, de azt tudom h mi az a szerelem'

Szerintem az alkohol nem mentség ilyen dolgokra. Nem tudom ő h van vele, de aki részeg és annyira, akkor már nem igazán képes senkit megcsókolni. Ha meg nem annyira részeg, akkor megtenné józanon is.

Innentől meg h már mindketten lefeküdtetek mással nincs is miről beszélni. Ha két ember igazán szereti egymást akkor azon van h minél hamarább helyre hozzák a kapcsolatukat, nem azon h kivel tud lefeküdni... :S

2011. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bekülj ki az exeddel...azt irtad szereted, meg ö is teged.elöbb utobb kibekültök ugyis.hiaba az idö huzas!
2011. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ahogy én látom a dolgokat, annak alapján amit leírtál, szerintem el kellene felejtened.


mindketten lefeküdtetek mással. ez már az a kategória, ahonnan nincs visszaút. Én legalábbis így gondolom.


akár ki is békülhetsz vele, de ha egyszer megcsalt, újra meg fogja tenni, csak most majd nem mondja el.

az alkohol nem mentség semmire.


saját tapasztalat:) én is voltam részeg egy esküvői bulin, amin a férjemmel voltam. amikor ez történt még csak másfél hónapja voltunk együtt, de én szédelegve, részegen is csak neki vallottam szerelmet...és nem másik pasit csókoltam meg...


de ez csak egy vélemény.


25/N

2011. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a velemenyeteket mind3 elgondolkodtato tenyleg es igazatok van......hat majd meglatjuk a vegeredmenyt
2011. dec. 22. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szerelmesek vagytok egymásba? Ha velem szakítanának vagy én szakítanék biztos nem a d.gáson járna az eszem hanem össze lennék törve. De ez én vagyok. Ha Te is ilyen könnyen "túlléptél" rajta hogy szexkapcsolatba bonyolódtál valakivel, akkor kétlem hogy igazán szeretnéd a volt barátod.
2011. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!