Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nagyon bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban. Elkezdtünk egymás iránt érdeklődni, és tetszettünk egymásnak. Csakhogy az egyik osztálytársnőmnek is tetszett, de a fiú nem szerette őt, hanem engem. Így elkezdtünk járni. Nem olyan régen szakítottunk, ami azt illeti, nem hétköznapi módon. Hirtelen kerülte a társaságomat, a végén már hozzám sem szólt. Majd amikor odajött, és szakítottunk, akkor azt mondta, hogy neki az olyanok kellenek, akikért "küzdeni kell". Mostanában az a másik lány is jobban érdeklődik iránta, de a fiú a szakításunk óta - úgy hallottam - megint össze akar velem jönni. Szerintem a másik lány miatt szakított velem, de nem vagyok benne biztos. Mit tegyek? Belemenjek, vagy ne? Sokan azt tanácsolták, hogy ne...
2011. nov. 26. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 13éves vagy...
2011. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Léccy, normális válaszokat adjatok, nagyon jól jönne most 1 pár jó tanács...
2011. nov. 26. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha az olyan lányokat szereti akikért küzdeni kell, de te egyből beadod a derekad, ha esetleg újra össze akar veled jönni, akkor lehet megint koppansz.
2011. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos, igen, ez igaz. De ha ő az olyanokat szereti, akikért küzdeni kell, akkor miért járt velem? xD Komolyan nem értem... Köszi a választ! :)
2011. nov. 26. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
a fiúk néha érthetetlenek :) sztem kellesd magad egy kicsit, ne add be egyből a derekad. maradj titokzatos, ne tárulkozz ki neki egyből. és hiába hápognak a srácok, szexet 1-2 hónapig biztos nem erőltetném az elején :) akárhogy is nézzük még mindig a régi agyoncsámcsogott szabályok a jók egy párkapcsolatban!
2011. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaja, az elején szerintem elhamarkodtuk a döntést, és nem kellett volna olyan hirtelen elkezdeni járni. Igazán még annyira nem is ismertük egymást... Sok dolgot mégis akkor tudtunk meg egymásról, miközben jártunk. :) Itt is látszik, hogy az ember csak akkor jön rá bizonyos dolgokra, amikor hibázik.
2011. nov. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!