Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbeestem. Mi változhatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbeestem. Mi változhatott köztünk?

Figyelt kérdés

a barátomtól majdnem két hetet voltam továl,mert ő külföldre kellett menyjen. 2 hónapot voltunk azelött együtt. nagyon fájó volt a búcsú mindkettőnknek, úgy eggyeztünk meg,hogy folytatjuk ahogy hazajön. amint értesültem még a tegnap hazajött,de nekem nem szólt, írt a reggel sms-thogy mit csinálok s ennyi, délben meg annyit mondott 4 óra fele találkozhatunk. úgy éreztem kell egy kis dolgolkodási idő, így aztmondtam majd hívom. 5órakor felhívtam,megkérdeztem mit csinál, de aztmondta van egy kis dolga majd visszahív. azóta nem hívott,pedig már eltelt egy.kér óra.

szerintetek mi lehet vele? ti hogy viselnétek el ha a párotok így bánna veletek? esetleg valami tanács,hogy mit tegyek?

én 17/L ő 20/F


2011. dec. 22. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nyiss ki egy helyesírási lexikont.

2. Kérdezd meg mi a f@sz van. Mi honnan tudjuk azt?

3. Két hónap még semmi. Ne várd el tőle, hogy a személyes dolgait (ami nem rád tartozik) megossza veled.

2011. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!