Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek szerelmes egy fiúba, aki a legjobb barátom, és ő mást szeret? (több lent)

Figyelt kérdés

Az lett, hogy kb. 8 hónapja ismerek egy srácot, aki három évvel nagyobb nálam. Csak egyszer láttam élőben, egy nagyon rövid ideig, hiszen ő külföldön lakik. Naponta beszélünk online, s legjobb barátja lettem, és ő is nekem. Ő a lelki támaszom, mindent megbeszélhetek vele, nagyon rendes, és mindenben hasonlítunk. Csak az a gond, hogy egy ideje annyira mélyen beleszerettem, hogy másra nem is tudok gondolni..El is mondtam neki, de ő finoman elmagyarázta, hogy neki más csaj tetszik, ám két év múla összejöhet valami,mert ezen ő is sokat gondolkodott. Azért van ott az a két év, mert idősebb nálam (én 13 vagyok), és külföldön lakik, de évente találkozhatunk a táborban. De az a gond, hogy én nem akarok szerelmes lenni belé, hiszen ő a legjobb barátom, és még mást is szeret, de egyszerűen annyira fáj ez az egész, hogy valamit ki kell találnom, hogy ne legyek szerelmes belé...


Előre is köszönöm,


2011. dec. 22. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nincs gyógyír.

Idő..idő..idő..idő

Hajrá ;)

20l

2011. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!