Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szeretem, nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem, nem bírok ki nélküle három hetet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyáék elváltak és most a téli szünet alatt apával kell legyek,muszáj. :( Ő más városban lakik és három hétig ott kell maradnom és nem tudok találkozni a barátommal.Ma is annyit sírtam,teljesen ki vagyok emiatt az egész miatt.. :( Mit csináljak? :( Eddig max.3 nap volt,amíg nem találkoztunk. Annyira szeretem..
2011. dec. 23. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Most nem teljesen kérdésre válaszolok de ha már most ennyit nem bírsz ki akkor milyen idegesítő lehetsz már .. Egy kapcsolatban néha szükség van ki levegőre szerintem nélküle is eltudsz szórakozni kicsit meg ő is a barátaiva... Most van egy lehetőséged mikor olyat csinálj amit vele nem szoktál.Nem kell mindig rosszul nézni a dolgokra. Ha hazamész mégjobban fogsz örülni neki mint amúgy és az meg jó dolog lesz ennyi :D
2011. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem gondolnám magam idegesítőnek,mert nem szoktunk minden nap találkozni és akkor is csak kevés ideig,de azért három hét még is sok. :/
2011. dec. 23. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
levelezzetek. írott levéllel.:)
2011. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!