Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől utálhatott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől utálhatott meg ennyire hirtelen?

Figyelt kérdés

Úgy tűnt, elkezdett kialakulni a kapcsolatom egy sráccal, aki pont olyan, amilyenről kiskorom óta álmodoztam...


Szívesen beszélt velem, élőben és chaten is, mindig keresett, hogy beszélhessen velem, úgy tűnt, figyel rám stb. szóval nagyon úgy tűnt, hogy érdeklem, és egy hullámhosszon mozgunk...

Gondoltam, ez rendben van így, mert elég csinos vagyok, és volt már néhány csalódásom, miért ne érdemelném meg, hogy az álompasim meghódítson?

De persze tudtam, hogy túl szép, hogy igaz legyen... és hát, egyik napról a másikra, hopp...

Egyszercsak úgy tűnt, mintha gyűlölne...

Nem keres, chaten mindig lekoptat valami béna indokkal (vagy anélkül), ha véletlenül belebotlok, mindig dolga van... Kerül, amennyire lehet, mintha undorodna tőlem.


Hol ronthattam el? Végiggondoltam minden lehetőséget, de nagyjából mindet sikerült megcáfolni...

Nem kezdtem el túl hamar utalgatni, egyáltalán nem vagyok csúnya, nem vagyok nyomulós, rengeteg bennünk a közös, nem sértettem meg stb.


Elég csajozós fajta, sokszor flörtölget más lányokkal is, de mégis, ha talált valakit, aki igazán tetszik neki, az még nem ok arra, hogy egyáltalán ne beszéljen velem, holott régen 3-4 órákat végig tudtunk dumálni...

Még ha össze nem is jön velem, legalább a barátság megmaradhatna, mert elég jól megértjük egymást, és örültem volna, ha sikerül egy ilyen jó kapcsolatot kiépíteni...

De ezt a teljes kapcsolatmegszüntetést egyszerűen nem értem...


Mégis mi okozhatta, hogy ennyire hirtelen megutált? Lehetett még valami hiba, ami felett átsiklottam?


2011. dec. 23. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet talált másik lányt és csak Te érezted úgy, hogy fontos vagy neki! Valójában pedig egy voltál a sok közül... a mai világban oda-vissza fiúk lányok között megesik! De ez csak egy feltevés, de légy mindig résen mert manapság senki sem az aminek látszik!!!
2011. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Ébresztő pici lány!!! Meg akart dugni, és nem barátkozni akart... És mivel nem vetted a jeleket, ezért felejtős lettél... Tudom fájhat most ez neked, meg profán módon, és talán bántóan fogalmaztam, de ez a csúnya igazság... Tényleg bocsi...
2011. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem fogtam a jeleket és vissza is jeleztem... Ha tényleg csak dugni akart, akkor megszívta, mert engedtem volna...
2011. dec. 23. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem te semmit nem rontottál el..ez így alakult hogy miért ilyen azt szerintem vele kellene megbeszélned hogy miért csinálja ezt veled és miért így viszonyul hozzád,ha jó volt a kapcsolatotok akkor kérdezd meg tőle bátran és mond el neki amiket itt leírtál...akkor talán többet megtudsz.lehet hogy tényleg van neki más vagy talált mást,de az is lehet hogy egyszerüen nem kell neki jelenleg senki...én mindenképpen megkeresném és elmondanám a véleményem az egészről és hogy nem érted hogy miért viszonyul így hozzád..szerintem ha fontos neked akkor egy komolyabb beszélgetést megér és talán ő is rájön hogy mit érez írántad,mert lehet hogy éppenséggel ő nem is tudja hogy te mit érzel iránta...és lehet hogy ő sincs tisztában azzal hogy ő mit akar,mert lehet hogy pont ugyanazt akarja mint te,csak egy kis löketre van szüksége...

2011. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hallott rólad valamit. De jobb, ha megkérdezed tőle.
2011. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

engedted volna,hogy megdugjon?!


megvan a hiba lehet....

2012. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ömm, miért is baj ha már majdnem 18 évesen szívesen lefeküdnék valakivel aki tetszik nekem?... Ez elég normális, nem?
2012. jan. 10. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti a könnyű prédákat.
2012. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem ismered az illetőt, sajnos igen is úgy tűnik, hogy szereti...

De mindegy, mostmár biztos, hogy egyedül fogok meghalni xD

2012. jan. 15. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!