Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Tovább.

Figyelt kérdés

Szóval van most egy fiú(M), aki nagyon tetszik. Áthívott magához és átjött a legjobb haverja(B) is. B kért filmeket M-től, aki addig átment a másik szobába keresgélni. Ez alatt B rám nézett és mosolygott, míg én zavaromban visszamosolyogtam, aztán így szólt: Nem szabad.



Akkor találkoztam vele először( B-vel). Nekem van egy elképzelésem, hogy mire vonatkozott ez a "Nem szabad." kijelentés, de kíváncsi vagyok Ti mit gondoltok erről? ://


2011. dec. 23. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozott...:-) Amúgy a nem szabad az arra vonatkozott amit mondtál...
2011. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

arra gondolsz h M mondta már B-nek h tetszel neki?

és B meg nem akarja elárulni a barátját azzal h rádhajt?


akár ez is lehet


de nem tartom nagyon valószínűnek

2011. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
B biztos, hogy tudja , hogy már alakul köztünk valami M-mel. Ugyanis legjobb haverok, a másik meg hogy B többször is kérdezte, hogy akkor most mi együtt vagyunk e M-mel:/
2011. dec. 23. 16:05
 4/11 anonim ***** válasza:
ja hát akkor biztos ezért mondta h nem szabad
2011. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az az érzésem, hogy rám akar hajtani... Amennyit eddig megismertem belőle( fél óra alatt) az jön le, hogy folyamatosan nőzik, egyfolytában csak a szexről beszélt meg, hogy ki mikor volt meg neki...:/
2011. dec. 23. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:

de ha mondta h nem szabad


akkor tiszteli a barátját nem?

2011. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Látta rajtad, milyen szexéhes vagy, és jól meg is rakott volna, ha véletlenül nem szerelmes beléd a barátja.
2011. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom... Én nem mondanék ilyet a barátnőm pasijának, akármennyire is bejön. Szerintem ez is hozzátartozik a tisztelethez, nem?
2011. dec. 23. 16:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Szexéhes?:D Jó, lehet van benne valami, de én nem mutattam olyan jelet felé, hogy kapó lennék dolgokra. Főleg nem neki,mivel hogy be sem jön nekem.
2011. dec. 23. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nagy numeravadász, látja azt, hogy kiben izzik a tűz. Az lehet, hogy neked nem jön be, de ő azt hitte, hogy igen (a mosolyból).
2011. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!