Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme tovább probálkozni ha visszautasítanak? Nem és nem között van különbség?

Figyelt kérdés

"nem és nem között van különbség?"

Nálam volt pl mikor ugy mondták hogy nem és érezhető volt benne a húzz a francba dolog és volt h a nem-et olyan hangsúllíal mondták hogy táln de keparj még


2011. dec. 22. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az igen mindig talánt jelent, a talán és a nem tudom pedig mindig nemet. A nem viszont minden nőnél mást jelent. Gondolatolvasónak kell lenned, h megtudd :)
2011. dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A talán és nem tudom-egyenlő nem

a nem pedig akármi lehet érdekes

2011. dec. 22. 08:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A "talán" és a "nem tudom" lehet kacérkodás. Egy "nem" után legfeljebb kérd meg, hogy szóljon, ha meggondolná magát.
2011. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!