Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok akarhat valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok akarhat valamit?

Figyelt kérdés

Azzal a problémával szembesültem,hogy lehet hogy többet érzek egy fiú iránt mint osztálytárs.Ezzel nem is lenne baj,de erre úgy kellett rájönnöm,hogy tudom hogy ő nem akar többet.Vagyis őszintén fogalmam sincs róla,hogy egyáltalán mit akar vagy akar-e valamit. Ugyan is buliba mindig odajön kihív hogy beszéljünk,aztán meg persze keményen nyomul.Kisebb nagyobb sikerrel.Osztálykiránduláskor is mindig megtaláljuk egymást.(de persze csóknál nincs több)És a legrosszabb hogy suliba hozzám sem szól.Max egy annyit hogy van egy pézsém?vagy vonalzóm? :D Barátnőim már kivannak akadva mikor lássák hogy buliba közelít.Én meg persze buta fejemmel várom,hogy már jöjjön. Ismerősöm szerint csak akkor mer beszélni mikor ital hatása alatt van.Már meg is kérdeztem tőle,hogy csak leakarsz fektetni,erre ő,hogy gondolok ilyet róla.És mindig viccelődik(gondolom) hogy úgy fáj a szíve miattam meg hogy nem aludt jól mert nem voltam ott.Vajon csak azért mondja mert tudja hogy ezt akarom hallani?

Jó lehet ha azt hiszitek hogy valami 12 éves kis csaj vagyok aki pillangókat érez a hasában,de nem.18 éves vagyok és már volt barátom,de ezt nem tudom hova tenni.


2011. dec. 23. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
te is a szokásos történet vagy akinek egy ilyen hülye nemtörődöm pasi kell, aki valamikor leszarja, valamikor nem, te meg futsz utána mint a kis pincsikutya.
2011. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Őő nem mondanám hogy futok utána,inkább mindig bevárom.Felejtés?
2011. dec. 23. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor bevárod, az majdnem ugyanaz. akkor is no comment.
2011. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem vesz komolyan... am nem vallaná be, h csak meg akar fektetni, de ha nem is az, buliban elsmárolgattok, elvagytok, aztán nincs semmi kötöttség...

Csak játszik veled, próbáld elfelejteni...


19L

2011. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!