Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne reagálnom a barátom tettére?

Figyelt kérdés

Igazából eléggé ki vagyok borulva, de nem szeretnék olyan sablon, viccbe illő feleség/barátnő lenni, aki mindenen kiakad és sodrófával várja haza a kocsmából hazaérkező párját...

Tegnap elment barátjával inni, egy-két sörről volt szó, és hogy még nappali járattal jön haza. Ehhez képest reggel hatra ért haza alkoholtól bűzösen. Elég sokáig vártam őt boldogan ébren, aztán szomorúan aludni tértem. Amikor hazaért, visszaaludni már nem tudtam, úgyhogy itt vagyok hullafáradtan és roppantul csalódottan.

Most kéne keltenem, hogy odaérjünk anyukámhoz és segítsünk neki hazavinni a karácsonyfát meg ilyenek... De képtelen vagyok hozzászólni. Annyira elszomorít, és én ezt úgy veszem, hogy ennyire nem tisztel, becsül engem, hogy a nagy vedelés közben nem jutottam eszébe, hogy "na akkor hazatérek a kedvesemhez, hiszen 'korán' kelünk és ígértem neki, hogy megcsinálok pár dolgot a ház körül".

Még csak két hónapja lakunk együtt és én ezt nem fogom tolerálni, ha így viselkedik velem.

Mit tegyek most? Mit tegyek a jövőben, hogy ez ne ismétlődjön meg?


2011. dec. 24. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Menj vele inni
2011. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Főzz egy kávét, készíts mellé fájdalomcsillapítót. Végy erőt magadon és nyugodtan, higgadtan keltsd fel. Később megbeszélitek, de ne veszekedjetek. Máskor is menni fog a barátaival, ha ezért hisztizel csak rosszabb lesz.
2011. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1.Meg kéne ismerni mielőtt összeköltözöl valakivel.


2.Az összeköltözés nem arról szól,hogy rohangáljon az anyóshoz(anyukádhoz) minden hülyeség miatt,hanem pont arról,hogy külön éljetek.

2011. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen,de ha mindig csak lenyeli ezeket a problémákat,lelkileg tönkre megy.beszélj vele,ha értelmes akkor szerintem megérti.emberek vagyunk,ha nem tudunk kommunikálni és megoldani a problémáinkat akk felejtsük el egymást.egy kapcsolatban tudni kéne hogy kinek mi a jo és aszerint önzetlenül ”lemondani” olyan dolgokrol ami a másiknak szarul esik..

22/F

2011. dec. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem tudom, valahogy ha most elképzelem magam, hogy ott vagyok egy tök jó buliban, félrészegen a haverokkal hülyülve, és akkor menjek haza, mert másnap anyósoméknak haza kell vinni a karácsonyfát... hát... :D


Sztem keltsd fel nyugodtan (nem hisztisen, nyugodtan), és menjetek el a karácsonyfáért, majd alszik, ha tud. Nekem is sokszor volt olyan, hogy buliztam, és tudtam, hogy másnap valami fontos dolgot kell csinálni, de ez van, bevállaltam. Szóval az, hogy ő most hatkor jött haza, nem azt jelenti, hogy szarik az egészre, hanem, hogy bevállalta, hogy nem fog sokat aludni. Tudta, hogy dolog van, de jól is érezte magát ott.

Mi férfiak néha képesek vagyunk ilyen áldozatokra :P Most ez viccesen hangzik, de tényleg, inkább nem alszunk, mint hogy kihagyjunk egy jó sörözést :)

Nem kell ebből sértődést csinálni sztem.

2011. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg betartotta az ígéretét, és nappali járattal jött haza :D:D:D
2011. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt vele kéne megbeszélni, mert azért karácsony előtt lerészegedni nem valami szép dolog. Ne hagyd hogy ez rendszeresen előforduljon mert nem lesz jó vége és sok sok vita áll majd előttetek... :/
2011. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Meglepődtem a támadó kommenteken. Hat éve vagyunk együtt, úgyhogy igenis ISMEREM őt. Az anyósos beszólásokhoz, pedig: konkrétan ma anyunál fogunk karácsonyozni, ugyanis a hó eleji ivászat miatt most egy fityingünk sincs, még egy nyamvadt csirkét sem tudnánk venni magunknak mára, anyukám pedig örömmel lát magánál minket. Ennek barátom is örül, hogy nála leszünk és nem sajnálja, hogy segíteni kell karácsonyfát díszíteni...

többieknek köszönöm a hozzászólást :)

2011. dec. 24. 10:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a párod elissza a közös kasszát, akkor viszont ideje lenne lelépni..
2011. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

attól függ..hogy ebből rendszert csinál, vagy ha évente 1x max. 2x eljátssza...

Ha ezt rendszeresen csinálja hagyd ott..

viszont ha csak ünnep van, vagy vmi buli, akkor még belefér.

Tapasztald ki. Szerintem szilveszterkor úgy be fog állni mint én. (nagyba nyomom, amennyi a bőr alá befér)

Utána sztem nem fog többet így viselkedni. Ha mégis, sztem dobd ki...

Attól hogy 1x-2x berúg nem lesz alkoholista, de ne engedd neki hogy leigya magát a sárgaföldig minden nap.

Szilveszterkor pedig igyál vele, érezzétek jól magatokat.

Kellemes Karácsonyi ünnepeket, és boldog új évet kívánok!

17/F

2011. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!