Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy deritsem ki mi az igazsag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki mi az igazsag?

Figyelt kérdés
A baratom nos,legalabb is szerintem,mert nem akar nallam aludni eddig csak egyszer sikerult ravenni akkor is reggel 6 kor indult "munkaba";A fenykepeket amit neki csinaltam nem akarja elvinni,ha hivom a telefont nem mindig veszi fel,o is nagyon ritkan hiv de sms t rengeteget kapok tolle;Most pedig nem tudja velem tolteni a karacsonyt,mert "meghalt"a nagymamaja hat ez mar nagyon gyanus!!!!Az eszem tudja hogy valami nincs rendben vele de a szivem nem tudja elhagyni amig nem vagyok biztos benne hogy hazudik!SZerintetek mit tehetek most,komoly valaszokat varok!
2011. dec. 24. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
én 8 évig jártam a barátnőmmel és egyszer sem aludtam nála.cak akor aludtunk együtt anikor össze költöztünk
2011. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk ok is lenne de ott a tobbi fura dolog,meg a szuleinek sem akar bemutatni,felek hogy azert mert hazudik es fura lenne a "szeretot" bemutatni a szuloknek,teljesen tanacstalan vagyok :(
2011. dec. 24. 12:06
 4/9 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függ. mennyi idős a barátod és te?

ha dolgozik akkor gondolom már nem kamasz... ismered a szüleit, családját, barátait? mit mondanak róla? tőlük talán megtudhatnál valamit... tudod hogy hol dolgozik? a munkaidejét is ismerned kéne...

2011. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Majdnem ket honapja vagyunk egyutt tudom ez nem sok;O 35 eves ,de nem ismerem a baratait sem a szuleit a munkajarol is alig beszel!Nagyon fura es attol tartok hogy jol kihasznal es atver!!!!
2011. dec. 24. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor miről beszélgettek ha szinte semmit se mond?Vagy csak magadról beszélsz neki?

Egy jó kapcsolat alapja a bizalom.S nálatok ez nincs meg a pasi részéről!Ha nem ismered sem a hátterét se semmit az már fölöttébb gyanús!Szerintem titkol valamit!Próbálj le ülni vele megbeszélni a dolgot!Légy hozzá őszinte,hogy ez téged mennyire zavar!

2011. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mutasd be te a barátaidnak, rokonaidnak és akkor ő is be fog
2011. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En be akartam mutatni a barataimnak de az also vacsora meghivast lemondta mert "dolgozott" most a karacsonyt pedig azzal hogy a nagymamaja temetesere kellett utazzon kulfoldre!
2011. dec. 24. 12:26
 9/9 anonim ***** válasza:

1 szavát se hidd el...hazudik,mint a vízfolyás...bujkál,titkol téged..és valamit az életéből...buktasd le valahogy,nyomozz utá

na,ha nem találsz semmit,akkor tévedtem....

2012. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!