Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki iránt szerelmet i érzek, és azt mondta, hogy szívesen csókolózna velem, ha nem tudná, hogy nekem ez sokat jelentene. Ezmiez?

Figyelt kérdés

tegnap több órán át beszélgettünk és nagyon megcsókoltam volna, ha mertem volna, mert ez a másik problémám, hogy ott áll előttem és ő is kívánná, de én még sosem csináltam, és nem akarok balf@sznak tűnni, bár elhet pont ezzel voltam nyomorék, hogy nem csókoltam meg....Azt sem értem, hogy miaz, hogy megcsókolna, ha utána nem akarnék többet...

Szóval ott vagyok, hogy nem tudom it gondoljak, nem tudom mit kéne tennem.Elég összetett, meg össze-vissza, de remélem meg tudtok szánni néhány tanáccsal ;)


Előre is köszi!


2011. dec. 24. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel tudja, hogy vonzódsz hozzá, ezért gyenge és sérülékeny lettél a szemében, a nők pedig nem szeretik a gyenge és sérülékeny embereket.

Meg beszari vagy.

2011. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:
#1 talált süllyedt
2011. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vagy segítsetek abban, hogy meríthetek erőt ahhoz, hogy megcskoljam, mert tényleg nyuszi vagyok:S


köszi!:)

2011. dec. 24. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Haat. Ha jol ertem, amit irtal, valamilyen szinten bejossz neki, de nem akar komoly kapcsolatot, de tudja h te igen es meg akar kimelni. Ha te odaig vagy es megcsokolod, veged. Meg jobban fogod ot akarni es lehet h ettol is fel. De en azt mondom, probald meg de tudd, mibe vagsz bele.

Majd irj h mi volt.

2011. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem... és mit csináljak ezzel a helyzettel?
2011. dec. 24. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyuszisag kapcsan: a felelem sosem fog lankadni, annak ellenere kell megtenned. Ezt en kb 1 honapig huztam, jelet vartam a lanytol, volt is, de bizonytalankodtam. Nalad is volt jel, ha jol ertem. Ess neki, ne szorakozz :) A visszautasitas kozel sem olyan rossz, mint kesobb azon agyalni, mi lett volna ha...
2011. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 uglytruth válasza:
Azért mondja ezt mert túl komolyan veszed,ha vele vagy ne azon járjon az eszed, hogy meg kell csókolnod,adódik majd olyan pillanat amikor gondolkodás nélkül megteheted,nem véletlen az hogy veled van,max nem fog örülni neki de legalább megpróbáltad!
2011. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. dec. 24. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!