Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előre szólok, őrültség! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre szólok, őrültség! Nem akarom egyedül tölteni az ünnepeket. Van itt olyan lány, aki a barátnőm lenne?

Figyelt kérdés

Hirtelen ötlet! 29 éves pasi vagyok, budapesti. Lassan itt a Szenteste és nagyon nem akarom egyedül tölteni. Még a végén nekiállok TV-zni, a Reszkessetek, betörők! jó film, de nem huszadjára.


Amit szeretnék: egy normális, kedves lányt, akivel lehetne hülyéskedni, meg mindent, ami két, egymást bíró ember között történhet.


Szex kivételével, mert nem szexkapcsolatot keresek.


Van bejglim, halászlé-székelykáposzta, na meg a társaságom. Normális vagyok, nem sorozatgyilkos, állítólag még humorom is van..


(légyszi, ha csak kötekedni akarsz, ne tedd!)


2011. dec. 24. 16:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Olyan édes vagy,de neked nincs családod?:(
2011. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Szüleim vannak, de sajnos messze. Két ünnep között tudom csak meglátogatni Őket:) Egyébként köszönöm, kellemes ünnepeket Neked!
2011. dec. 24. 17:06
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Neked is boldog karácsonyt kívánok!:)
2011. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%

Boldog Karácsonyt, Kellemes ünnepeket:)


Szentem menj el sétálni nézz körül a városban. Hátha meglátsz egy egyedül üldögélő lányt akihez odamész és elkezdesz beszélgetni. Talán még hasznos is lenne.


Nemhiszem ,hogy sokan fognak jelentkezni és így pedig egyedűl leszel.


Miért nem olvasol? Olvass párkapcsolati könyveket hátha könnyebben tudsz majd beszélgetni csak úgy spontán.

Hogyha tényleg van humorod akkor menj oda valakihez és kezdj beszélgetni valami vicces dologgal. Aztán mond neki ,hogy szívesen meghívnád ,de mivel minden zárva van ezért talán összefuthatnátok valamikor.


Egyrészt ,ha valamennyi esélyed is van nála igent mond, ha nem akkor meg nemet és neked sem kell törd magad.


Ezt azért írtam mert nem akartam bunkó lenni így karácsonykor ,hogy megmondom amit gondolok.


Sok sikert!

2011. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
17%

Először is boldog karit!


Másodszor pedig ha nem akarsz tvzni és tényleg nincs senkid, akkor törd fel a malacperselyt, vegyél egy üveg pezsgőt meg egy mon cherit a legközelebbi benzinkúton, és hívj fel egy csajt aki bejön neked, a rosszlanyok.hu ról.


Jobb ötletem nincs!

2011. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon aranyos. :) En mennek is, ha nem lennek paranoias, hogy esetleg megis sorozatgyilkos vagy. :) Most legalabb tudod, nem vagy egyedul, az egyedulletben. :)
2011. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat!:)


Nemrég értem haza, hát, a város kezd kiürülni.


Annak, aki azt írta, hogy rosszlanyok.hu-n nézzek körül, hát, kösz, de ezerszer inkább Macaulay Culkin. Mármint a TV-ben.


Az utolsónak, aki nem hiszi, hogy nem vagyok sorozatgyilkos, üzenem, hogy becsszó nem vagyok, a baltámra esküszöm.. najó, ez vicc. De tényleg nem vagyok:)

2011. dec. 24. 17:19
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
Úgyhogy utolsó ideje hogy valakit boldoggá tegyél karácsonykor és az is lehet hogy te is boldogabb leszel :)
2011. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Bárhogy is alakul neked ez az egész, azért Boldog Karácsonyt neked.. és persze mindenki másnak is :))
2011. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%
Bocs de nem mond semmit, kidobtam a tvmet már évekkel ezelőtt, szar volt a műsor, és untam a művilágot.
2011. dec. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!