Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előre szólok, őrültség! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre szólok, őrültség! Nem akarom egyedül tölteni az ünnepeket. Van itt olyan lány, aki a barátnőm lenne?

Figyelt kérdés

Hirtelen ötlet! 29 éves pasi vagyok, budapesti. Lassan itt a Szenteste és nagyon nem akarom egyedül tölteni. Még a végén nekiállok TV-zni, a Reszkessetek, betörők! jó film, de nem huszadjára.


Amit szeretnék: egy normális, kedves lányt, akivel lehetne hülyéskedni, meg mindent, ami két, egymást bíró ember között történhet.


Szex kivételével, mert nem szexkapcsolatot keresek.


Van bejglim, halászlé-székelykáposzta, na meg a társaságom. Normális vagyok, nem sorozatgyilkos, állítólag még humorom is van..


(légyszi, ha csak kötekedni akarsz, ne tedd!)


2011. dec. 24. 16:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
80%
Melyik városban vagy?
2011. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
80%
írta hogy budapesti :)
2011. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Ó, az apróbetűs részt le is hagytam: nincs karácsonyfám...
2011. dec. 24. 17:44
 14/32 anonim ***** válasza:
80%

de aranyos vagy,Boldog Karácsonyt!

Küldök neked egy szép zenét,ami nagyon nagyon tetszik,remélem neked is fog.Kicsit szerelmes,de szép!:)

http://www.youtube.com/watch?v=9IH2ndLEOXo&feature=related

én mennék,de messze is vagyok,és párom is van :) remélem vki veled tart

2011. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%
Hajrá szabad lányok! Szerintem nagyon aranyos a kérdező! :)
2011. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Komolyan zavarbahoztok.. amúgy nem vagyok aranyos és kész:) Mármint egy pasira ne írjatok már ilyet.. na! Kicsit negatív felhangja van, nem?
2011. dec. 24. 17:52
 17/32 anonim ***** válasza:
80%
nem,ez is aranyos, de komolyan :D
2011. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Meg se szólalok:) A fentebb linkelt spanyol számot nagyon szépen köszönöm! De akkor már én is belinkelem az egyik kedvencemet.. kicsit szomorú ugyan: http://www.youtube.com/watch?v=-PvxhLrCURI
2011. dec. 24. 17:56
 19/32 anonim ***** válasza:
80%
Szívesen a zenét,az előbb min 10x hallgattam meg :D
2011. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:

29... 10 évvel fiatalabban miért nincsenek ilyen férfiak?! :) Vagy csak én nem találok? Kár, hogy 16 éves vagyok. :D Ha a Jézuska létezne, 10 évvel idősebbre kívánnám magam. Hátha akkor nekem is lenne végre normális kapcsolatom. :)

Mindenesetre fel a fejjel! Gondolj arra, hogy jövőre bepótolhatod az ideit is... :) Még így neten keresztül is kimondottan szimpatikus ember és pasi vagy, kizárt, hogy ne találnál barátnőt... :) Boldog Karácsonyt!

A halászlevet és a székelykáposztát te főzted egyébként? :D

2011. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!