Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a férjem! Akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a férjem! Akivel ilyen történt, hogy egyedül maradt két pici gyerekkel (4 éves és 1 éves), hogy éltétek túl?

Figyelt kérdés
Hogyan fogadtátok el, hogy a férjetek nem akar többé titeket? Mit éreztetek utána? Mit kezdtetek utána a férjetek iránt érzett szerelmetekkel?Igazából sose volt nyugodt házasság,végig viharos volt de mindig nagyon szerettem szerelemmel.Ő viszont engem nem!Az évek alatt minden érzelme el múlt irántam.Pár hete sokat veszekedtünk,elzárkozott,hogy megbeszéljük a dolgokat,én pedig dühböl azt mondtam neki,hogy gondolkodjon el a jövönkön,hogy érdemes e folytatni!!Hát ő annyira elgondolkodott,hogy válni akar!Már most más nőnek írogat,hogy adja meg neki a számát.Szóval minden hídat felakar égetni maga mögött....megmondta,hogy semmit nem érez már irántam és legyen vége,de ő neki megy tovább az élete és akar másik kapcsolatot...de én most mit tegyek???Hogyan dolgozzam ezt fel,hogy elhagy a férfi akit mindennél jobban szerettem???Hogy fogom elviselni,hogy mással fog lefeküdni??Ha sikerül is ezek után,hogy éljem tovább az életem?Kinek fogok én már kelleni?Két gyerekkel?
2011. dec. 23. 05:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ki milyet szakít...
2011. dec. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha végig viharos volt a házasságod,akkor miért szültél felelőtlenül két gyereket? Egy rossz házasságon nem javít a gyerek,inkább ront.

Most már nem tehetsz mást,mint elengeded. Megpróbálod egyedül felnevelni a gyerekeiteket. Váljatok el békében.

Ha túl jutsz a csalódáson,lehet másik párod majd. De azt jobban válaszd meg,mint a férjedet.

2011. dec. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Együtt kéne éreznem de nem megy. Az előttem szólónak igaza van. Megint egy felelőtlen házasság és gyerek, aztán megy sírás. Miért hitegetik egymást az emberek? Én kerek perec megmondtam mindenkinek hogy nincs házasság és gyerek sem nagyon van tervben. Nem árultam zsákbamacskát.

34 ffi

2011. dec. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Na az ilyenek miatt hülyeség a házasság.

21/F

2011. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Na ez a rossz hozzáállás " kinek fogok én kelleni két gyerekkel ?" Miért ? akinek van két gyereke és elvált, az már nem lehet boldog ??? Mondjuk olyannak kellesz majd , de ez sem törvényszerű, aki szintén elvált és van két gyermeke !

Ne így fogd fel, hogy nincs élet a válás után, a két gyermekedért igenis élni kell normálisan tovább.ŐK aztán nem tehetnek semmiről, hogy világra jöttek egy "rossz családban" .Keresd fel a legjobb barátnőket, rokonokat , adj magadra és járj el kicsit szórakozni, segíteni fog kiereszteni a gőzt .

2011. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

azt látom a sorok közt olvasva, hogy a kedves férjednek hiányzott valami, valami amit most más nőkben keres, alig várta hogy emlitést tegyél a külön élésről, nem is kellett neki több, ez az egyik.

A másik pedig az hogy ha kiszeretett belőled az csak is a Te hibád.

itt elsősorban a sexre gondolok, elhanyagoltad nem törődtél Vele magára hagytad, itt van még egy hiba.

Nem mondom hogy a férjed nem hibás, de ha Ő akar válni akkor valszinü hogy nagyot csalódott Benned.

Nem gondolom hogy kiszeretett belőled, de valahol hibáztál!

a sex sokmindenre képes, főleg egy férfinál!

Ne add fel!

2011. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mint minden kapcsolat ez is szépnek indult,az első 2 év gyönyörű volt és harmónikus!A házasság alatt romlottak meg a dolgok...de egyébként kedves első 4 válaszoló azért köszi,hogy le hülyéztetek le ápoltatok így ismeretlenül,gondolom még nem voltatok ilyen helyzetbe!!!

Muszálj lesz tovább lépnem és el engednem.Fel kell nevelnem a gyerekeimet és nekik sok szeretetre van szükségük!

2011. dec. 23. 10:35
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves utólsó!A szexel nem volt gond,én megadtam neki mindent és teljesítettem minden vágyát inkább ő hanyagolta a dolgot!Persze így könnyű ítélkezni!Nálunk más gondok is voltak,főként anyagiak amik beárnyékolták a szerelmünket.Most már rendeződött minden(anyagiak) erre véget vetett neki..mint látom itt szinte mindenki férfi aki írt.Úgy gondolom,hogy egy kapcsolat 2 emberes történet és ő mellette nekem is sokat kellett tűrnöm!De még így is szerettem és a fiaink után ő volt a mindenem!!Nem hanyagoltam,a szex is jól működött de nagyon sok gondunk volt az elmúlt évekbe amik megmérgezték a házasságunkat!De igen,..megfutamodni,ott hagyni csapot papt...azt a legegyszerűbb
2011. dec. 23. 10:43
 9/15 anonim ***** válasza:

"Pár hete sokat veszekedtünk,elzárkozott,hogy megbeszéljük a dolgokat,én pedig dühböl azt mondtam neki,hogy gondolkodjon el a jövönkön,hogy érdemes e folytatni!!Hát ő annyira elgondolkodott,hogy válni akar!"


Akkor meg mit akarsz? Te mondtad neki, hogy gondolkodjon. Ez is benne volt a pakliba, ahogy olvasom nagyon is. Ha nem akartad volna ezt, akkor tényleg meg kellett volna beszéljétek.


Ha tudtad, hogy nem szeret, miért mentél hozzá? Te szivesen hozzámentél volna egy olyan férfihoz, aki iránt nem érzel semmit? Nem hiszem. Ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban előbb-utóbb ez lesz a vége.

Ha valaki igazán fog szeretni, akkor nem azt fogja nézni, hogy hány gyereked van.

2011. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy minden rossz házasság az elején jó volt. Gyanús. A legutóbbi nő aki ezt mondta, összesen egy éve ismerte a férfit akihez hozzáment. Egy év ismerettség után. Milyen meglepő hogy az elején az is jó volt...

Mi lenne ha ALAPOSAN megismernénk a másikat mielőtt ilyen döntésekre szánjuk rá magunkat.

34 ffi

2011. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!