Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu, csak nem tudom hogy viszonozae az erzeseim? Csak azert kerdezem mert nm szeretnek megint csalodno

Figyelt kérdés

Eleg sokat beszelunk viszont,szerinem nm tetszem nek mert kicsi a mellem es mert eleg alacsony vagyok:(

lecci segitsetek FONTOS!


2011. dec. 24. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Kínpad, és Seffer István.
2011. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi??komoly valaszokra gondoltam:)
2011. dec. 24. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Kínpad: megoldás az alacsony termetre

Seffer István: plasztikai sebész. (Igaz, most sitten van, szal ez kicsit problémás lesz.)

2011. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a kinezet számít , magassag, mell nem.
2011. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen !


A sok sok hülye női hiedelemmel ellentétben , nem a mellméret a legfontosabb, hanem az összhatás, főleg az számít a pasiknak, persze igénytől függően, hogy a csaj legyen karcsú , vékonyabb, vagy akinek a husosak jönnek be azoknak legyen húsos!


Ergo, csak egy példa: Ha a pasinak a karcsú nők tetszenek, és a kedves szép arcú nők,, és neki mondjuk a közepes vállig érő hajú, szőkésbarna, akinek a segge se rossz, akkor NEM érdekes a MELLE! És nem érdekes ha alacsonyabb. (persze azért ne legyen a csaj 100cm és a pasi pedig 200)

2011. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja és még annyi!


ha én sokat beszélek egy nővel annak az lehet az oka, hogy:


- vagy rokon

- vagy volt osztálytárs

- vagy régi jó barát, akinek van pasija is

- vagy nagyon tetszik

- vagy idősebb és tényleg csak barát.


szóval ha az illető:

- se régi barát

- se rokon

- se régi osztálytárs vagy havernak barátja


Akkor azért beszélek vele mert tetszik és meg akarom ismerni, ha nem ez lenne a szitu akkor nagyon keveset beszélnék vele.


persze attól is függ h hol beszéltek. :)


kielégítő válaszokat adtam?

2011. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem jobban tetszik ha lány 150 centis és kevésbé ha 175

Én meg 183 vagyok. Nah?

Mell meg mind1 mekkora mindenfélében megvan az érdekesség:D

F18

2011. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:)
2011. dec. 25. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!