Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ide ilyen kérdéseket írni , de nem tudom mit tehetnék ezért gondoltam megkérdezlek titeket . 1 évvel ezelőtt megismertem egy fiút nagyon jóba lettünk és márciusba megkérdezte hogy lennék-e a barátnője . 4 hónapon át nagyon jó volt kezdtem nagyon megszeretni , de aztán egyik napról a másikra "eltünt" . Ha hívtam telefonon nem vette fel utána kikapcsolta , facebook-on írtam neki nem írt vissza nekem csak másnak . 1 hétig így ment amíg nem találkoztam a haverjával és megkérdeztem mivan vele . Elmondta hogy elment Siófokra majd csak nyár végén jön haza . Megutáltam , csalódtam benne aztán próbáltam túltenni magam rajta . Augusztusba haza jött és pár hét múlva felkeresett hogy nagyon sajnálja az egészet legyünk csak barátok . Hát elküldtem a p*csába mert ő velem ne szórakozzon , de aztán állandóan keresett és így mondtam neki hogy oké legyünk haverok . Beszélgettünk minden nap találkozgattuk , veszekedtünk néha , de nem volt semmi komoly . Aztán amikor találkoztunk mondta hogy nagyon megbánta amit csinált és hogy nem lehetnénk-e megint egy pár . Mondtam neki hogy nem CSAK BARÁTOK ! Eltelt pár nap és megint találkoztunk ... akkor megcsókolt , de nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk . Nagyon jó volt amíg az egész csak így ment aztán pár nappal ezelőtt mondta hogy ő nem bírja így ( nekem se volt jó ) legyünk együtt . Erre közöltem neki hogy nem tudnék már benne megbízni és hogy nem vagyok szerelmes belé . Most nagyon rosszul érzem magam . ( A döntésemet az is befolyásolta hogy a fiú nem jár suliba se nem dolgozik nem csinál semmit . ) Szerintetek rosszul döntöttem ?
2011. dec. 25. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél. :) Lehetetlen lenne megbízni benne megint...
2011. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vagyis nem!
2011. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Akkor minek csókolózol valakivel,ha nem akarsz vele együtt lenni te kis ribi.
2011. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :)
2011. dec. 25. 20:00
 6/12 A kérdező kommentje:
talán azért mert nem én kezdeményeztem .
2011. dec. 25. 20:00
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Értem tehát ha valaki meg akar dugni akkor hagyod mert nem te kezdted.
2011. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ott a pont.. ha valakivel nem akar az ember, akkor azt megmondja nyíltan, max ha erősködik a másik, akkor elutasítja, nem engedi. Légy határozottabb, mert ez bíztatás inkább
2011. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jól döntöttél...

Aki meg leszólja, most na bumm. Nem volt biztos magában, engedett egy csókot, mert nem tudta, hogy szereti vagy sem. Ettől még nem lesz ribanc. -.-

Viszont az ilyen féreg srácokkal kár foglalkozni, felejtsd el, ne is barátkozzatok, fölösleges...

2011. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél. Hagyd a 'csába azt a trógert!
2011. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!