Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretet egyensúly. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet egyensúly. Hogyan kellene, hogy ne legyen se sok, se kevés?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Többször elmondtam neki ,hogy még sosem szerettem így senkit sem. Ő is bevallotta, hogy engem szeret eddig az összes pasija közül a legjobban (rem nem hazudott)...

Kicsit ugyérzem mégis valahogy "hátradőlt", és nem tesz annyit értünk.

Régen sokat keresett, hívott smst írt. Most semmi, csak facebookon beszélgetünk, modnuk ott sokat mondja, hogy szeret, meg hiányzom.

Telefonban is sokszor mondja, hogy nagyon szeret engem.


De félek, hogy kcist tulspiráztam...volt hogy könnyeztem is mikor vele voltam...aztmondta "édi dolog" de sztem kicsit gyerekesnek, meg szánalmasnak gondolta...:S


Azt nemarom hogy megunjon, éshogy "szürke" legyen a szeretlek szó amkior modnjuk, meg a kapcsolatunk is.

Legyen színes, és érzelmekkel teli ezt szeretném.


Kicsit nyálasnak, meg b*zisank tűnhet, de tényleg nagyon szeretem :) kérdés: ő is engem? vagy csak ugy van velem?


mindketten 18 évesek vagyunk. és távkapcsolat heti egy találkozoval, (ottalvással is és kb 4 szex 2 nap alatt)


2011. dec. 25. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

"Többször elmondtam neki ,hogy még sosem szerettem így senkit sem."


Nah itt rontottad el. Ha egy nő tudja, hogy már az övé vagy, méghozzá mindennél jobban bele vagy esve, akkor már nem vagy érdekes számára, mivel megkapott. Ha így is érzed, soha ne mutasd ki a lánynak. Elég ha te tudod.


"Ő is bevallotta, hogy engem szeret eddig az összes pasija közül a legjobban (rem nem hazudott)... "


Szerinted mit fog mondani, hogy a Józsit, meg a Bélát jobban szerette, int téged? Ne legyél már idióta. Soha nem fogja egy nő se a szemedbe mondani, hogy valamelyik exe jobb volt valamiben, mint az aktuális pasija. Inkább hazudik, hogy ezzel "védjen".

2011. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát... én pasim nem szokta mondani, hogy szeretlek, csak általában mielőtt elalszunk, akkor is csak úgy spontán. Vagyis ha mondjuk 1 hétig nem alszunk együtt, de msnezünk vagy ilyesmi, akkor se mondja.

Bennem sosem merült fel, hogy ettől még ne szeretne. Ezek csak a szavak, a tett az ami számít.

2011. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igazad leehet.

De rákérdezett, kondkrétan, hogy mennyire szeretem meg iylenek. Msot énmegakkor modtam volna azt, hogy ezt emg azt az exemet jobban szerettem nála?!....érted...

2011. dec. 25. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:

"Msot énmegakkor modtam volna azt, hogy ezt emg azt az exemet jobban szerettem nála?!"


Pontosan azt kellett volna mondanod! Az én exbarátnőm egyszer kétszer elhintette, hogy milyen jó volt ezzel, meg azzal az exével, ne félj utána úgy tepertem, hogy én jobb legyek náluk, hogy csak nah. Pontosan így működik fordítva is. Elhinted, hogy az egyik exbarátnőd folyton kényeztetett orálisan és mennyire jó volt, megsértődik egy kicsit, következő alkalommal garantáltan meg lep egy spontán orállal. Pszichológia. :)

2011. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hmmm lehet benne valami...;)
2011. dec. 25. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nah itt rontottad el. Ha egy nő tudja, hogy már az övé vagy, méghozzá mindennél jobban bele vagy esve, akkor már nem vagy érdekes számára, mivel megkapott. Ha így is érzed, soha ne mutasd ki a lánynak. Elég ha te tudod."


Ehhez a hozzászóláshoz hozzáfűzném: 20 éves lány vagyok, 1 éve, 2 hónapja vagyunk együtt a párommal. Ő is ugyanilyen, mint Te, nagyon kimutatja, és mondja is, hogy mit érez irántam. Minden egyes ilyen vallomása után úgy érzem, hogy erősödött a kapcsolatunk, és csak boldogságot, örömet okoz, hogy ennyire szeret, imádom hallani. Vannak barátnőim, akikkel közeli a kapcsolat, ők is így vannak ezzel, nagyon jól esik nekik, ha párjuk ilyeneket mond.

Ha igazán szeret, akkor soha sem fog bekövetkezni amitől félsz...Nem kell rápörögnöd erre a témára, mert abból lehet baj ha nagyon rágörcsölsz. Csak legyél mindig természetes.

Tehát akkor a találkozások jók, a szex is nagyon jó (ha ennyire kívánjátok egymást, hogy napi 2szer is együtt vagytok, ez is a szeretet, vonzódás jele), interneten is beszélgettek, akkor mi a baj? :)

Okés, hogy régebben hívogatott, meg írt, de lehet hogy nem engedheti meg magának, hogy minden héten töltsék a telefonját.

Szerintem nincs semmi baj. Meg mondja is, hogy szeret. :)

20/l

2011. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!