Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyensúly a kapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyensúly a kapcsolatban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

a véleményetekre lennék kíváncsi.Egy kapcsolatban van ugye a mérleg, az adok-kapok dolgokból.De egyszer az egyik fél valami miatt nem ad már annyit (vita, problémák, stb), de a másik ugyanúgy ad.Akkor az egyiknek ez hirtelen "sok" lesz, és visszahúzódik, a másiknak meg "kevés", ezért még többet kezd el adni, míg végül elbillen a mérleg, és az egyiknek "terhessé" válik a sok "adás".Ilyenkor helyre lehet-e billenteni szerintetek azzal az egyensúlyt újra, ha amásik visszavesz?És valóban egy idő után az egyik ismét elkezd "adni" ? :) Nem tudom, hogy sikerült-e az előbb a kérdést kiírnom, nem látom a kérdések között, így inkább elküldöm még egyszer.

Köszi a válaszokat.


2010. febr. 4. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Húú,hát ez így elég bonyolult,de azt hiszem értem :) Nem tudom a korodat,de mindenhez 2 ember kell egy kapcsolatban!Ehhez is...ha valaki sokat ad,még akkor is ha nem kap,van hogy megszokottá válik és az újabb bajt szül!Nem szabad hagyni mindent,de azért ezt a másik félnek is éreznie kell,hogy valamit neki is illene valamit nyújtania!

De mint mondtam,ezek 2 emberes dolgok...

2010. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval, hogy kerekebb legyen a dolog: 29/33 pár vagyunk, én vagyok a lány :) És magamból kiindulva, nekem volt olyan kapcsolatom, ahol a fiú tapadókorong volt, és szabályosan menekültem tőle.Csak nekem volt vér a .. és megmondtam neki, hogy öcsém higgadj le, mert így nem fogok közeledni, mert eély sincs rá, hogy vágyjak rád..És akkor lám, visszavett, én meg kezdtem adni...
2010. febr. 5. 07:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Az igaz,hogy ha kicsit hagynak élni a kapcsolatban,akkor mndjárt máshogy kezeled a dolgokat,hisz nem érzed terhesnek a dolgot!

Egyébként az én tapasztalatom az,hogy ha valaki mindent megad,akkor egy idő után az (főleg a nőknek) már nem "izgalmas"!De ha inkább "ráhagyák" a dolgokat,akkor ők törekednek inkább...meg kell találni a közös hangot,és mindenkinek éreznie kell,hogy mi az "egészséges" !Ezt nehéz elérni,és úgy gondolom, ehhez mindkát félnek valahol intelligensnek kell lennie...


Én voltam az első hozzászóló is! :)

25/F

2010. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen..De szerintem (azaz bízom), hogy nem reménytelen..Már vannak javulások! :)


Csak azt sajnálom, hogy senki nem ír...ez nem érdekel senkit?

2010. febr. 5. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Látod,hogy én írok :) Amúgy nem tudom miért nem ragált erre senki...tedd be újra a közösbe a dolgot,ha mások véleményére is kíváncsi vagy :) Én harmadjára is reagálok az írásodra :) Nem hagylak magadra ;)

25/F

2010. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy :)
2010. febr. 7. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a legkevesebb!Nekem is jól esik ha segítenek,mégha az nem is hasznosítható!De már az akarat is jó...

Hát akkor én miért ne próbáljak meg másoknak segíteni ;)

2010. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!