Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok így már kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok így már kapcsolat (leginkább legelső kapcsolat) előtt?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Nagyon alakulóban van az első kapcsolatom, én fülig szerelmes vagyok, úgy néz ki a drága lány is :) Annyi, hogy ő 18 múlt kicsivel; de én is komoly gondolkodású(ugyanakkor humoros is) vagyok, úgyhogy ez nem hiszem gond lenne. Aggódok, izgulok, mert mindkettőnknek első kapcsolat lesz, s aggódok hogy nem tudok minden igazán fontos örömöt, amire vágyik, nem leszünk elég jók... Pedig sokat beszélgetünk, s összeillünk. Ti voltatok már ebben a helyzetben? Milyen volt, mit tettetek? 1-2 tanács jól jönne :)

Köszönöm!


2011. dec. 26. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális, de ne aggódj, kialakul majd minden magától, szépen lassan úgyis megismeritek a másikat, kinek mi a fontos, kinek mi esik jól, stb. Tudom, könnyű ezt így mondani, hogy csak sodródj az árral, de utólag majd te is belátod, hogy kár volt rajta görcsölni. Próbálj lazítani és nem lesz gond.

Szorítok! :)

19L

2011. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Gyerekkorunk óta ismerjük egymást, úgyhogy nem tudom hogy lesz... Elég sokat tudunk, de kapcsolatban nyílván más :)
2011. dec. 26. 13:52
 3/4 anonim válasza:

Én is olyan lánnyal vagyok most együtt akivel gyerekkorunk óta ismerjük egymást(óvodától általános végéig,ő máshova ment középbe és most nyáron 2év kihagyás után jöttünk össze) :-) és nekünk is az első kapcsolatunk:-)

18f és l

2011. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A korkülönbségtől is tartok kicsit... Milyen problémák állhatnak elő?
2011. dec. 28. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!