Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakadhatnék el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakadhatnék el egy olyan fiútól akivel már csak megszokásból vagyok együtt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és fél éve járok egy 18 éves fiúval. Régen boldog voltam vele,de egyre jobban megismertem és kiderült róla,hogy nem egy jó ember. Már nem szeretem őt, többet vagyok szomorú miatt mint vidám. Telefonos, skype-os beszélgetéseket és találkozásokat is már MINDIG csak én kezdeményezek. Ha nem akkor pedig csak 2 hét múlva ő. Csakis megszokásból vagyok már vele és amiatt nem tudok tőle elszakadni. Hogy változtathatnék ezen?
2011. dec. 26. 15:47
 1/10 A kérdező kommentje:
és ő (volt) az első igazi kapcsolatom, a szüzességemet is ő vette el, lehet ez mégjobban hozzáköt.
2011. dec. 26. 15:50
 2/10 anonim ***** válasza:
pedig, muszáj lesz szakítani, ahogy látom, már ő sem úgy érez ahogy kellene... szerintem hagyjátok abba, és keressetek másik párt ;)
2011. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Macs1209 ***** válasza:
Ne így fogd fel... hozzáköt... megvolt életed első tanulópénze. Keress valakit, aki figyel, törődik veled, akinél rájössz, hogy ő bizony jó ember :) És lőn boldogság :)
2011. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
hát a jelek szerint akkor nem hiányzol neki, szóval nyugodtan hagyd ott. megszokásból felesleges vele lenned, inkább légy olyannal akivel szerelemből vagy együtt ;)
2011. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon szeretném, de valami visszahúz hozzá a sok rossz ellenére szükségem van tőle arra a kevéske jóra :(
2011. dec. 26. 16:04
 6/10 A kérdező kommentje:
sokat sírok miatta, most is :(
2011. dec. 26. 16:05
 7/10 Macs1209 ***** válasza:

Keress mást! Hidd el, nehéz lesz, de ha jó embert találsz, el tudja feledtetni :) És soha, de soha ne hasonlítsd össze előző pároddal az újat.


És ne sírj, attól semmi nem változik, max a szemeid lesznek vörösek.

2011. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, ezt neki kéne elmondanod.

Állítsd tények elé, szedd össze a mondandódat.

1. Nem vagy vele boldog

2. úgy érzed nem figyel rád

3. ha nem változik valami, (nem szeretne változtatni), akkor szakítsatok


Pár hasznos gondolat, mikor férfival beszélsz:

Ne használd a "MINDIG" "SOHA" szavakat. Mert bele fog kötni, és eltértek a tárgytól. Konkrét eseteket hozz fel a mondandód igazolására (kb h tényleg elhanyagol.. mikor mit nem tett... bár ezt is utálni fogja, lehet szükséges)

A sírás zsarolás. Ha komolyan el akarod juttatni az agyáig a mondandódat, akkor ne pityeregj közben. Mert elfogad bármit, csak hogy abbahagyd, nem gondolja komolyan, és ráadásul a szokásos hiszti számlájára írja majd. Szóval végig maradj higgadt.

Próbáld meg inkább a tényeket elé tenni, és nem az érzéseidet, érzeteidet. Hidd el, nagy ívben tudunk rá sz@ri (sorry!!), hogy mikor éppen mit éreztél.


Én legalábbis örültem volna, ha az exem anno valahogy így elmondja mi baja, és nem félredug.


23F

2011. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hidd el fogsz találni olyan srácot, akitől többet kapsz és nem lesz ez a kötődés már felé... és ne halogasd, én is azt tettem és húztam 2 évig , semmi értelme nem volt már, nagyon megbántam !

Szóval tisztázd előbb magadban, aztán szakíts ha úgy döntesz.

Tudod Új Év Éj élet !:)

2011. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem neki mondod el a problémáidat?
2011. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!