Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatja? Egy lány ismerősöm miután közölte velem hogy nem szeretne tőlem semmit azt is mondta hogy ettől még ugyanugy szeretne barátkozni velem.

Figyelt kérdés
nyilván nem magától mondta h nem szeretne tölem semmit mivel én kérdeztem rá csak állt. ilyenkor mindig hárítanak hogy hanyagoljuk egymást,és ezért is érdekelne h szerintetek elképzelhető hogy komolyan gondolta amit mondott?ill lehet benne egyéb szándék is?vagy ne kombináljak.
2011. dec. 27. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne kombinálj! estem már ebbe a hibába. jóban voltunk, majd miután elhívtam randira nemet mondott. 1-2 hét hatásszünet után ismét csak ugyanúgy voltunk mint azelőtt. fokozatosan egyre többet beszéltünk mire én azt hittem, hogy lehet meggondolta magát, hát nem!

az én meglátásom az, hogy a nem az NEM! ha nem tudsz rá barátként nézni akkor felejtsd el!

2011. dec. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldd el a francba. A nők hülyék.
2011. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nő vagyok, s bár nem minden nő egyforma, szerintem 99% hogy ebből sose lesz más, csakis barátság, mármint az ő részéról, Te viszont beleestél, ha így rágódsz rajta. szerintem is jobb ha elfelejted és megmondod neki, hogy a barátság számodra nem opció. Az igazi érzelmek mindent vagy semmit alapon működnek, nem pedig úgy, hogy ha nincs ló, jó a szamár is. Na nem mintha a barátságot nem tartanám sokra, de számomra a szerelemmel nem hozható összefüggésbe. Ha pedig nem akar lelkileg felőrölni téged csak azért, hogy neki eggyel több odaadó, érte bármire kész barátja legyen, akkor ő is belátással el kell hogy engedjen. Te meg ne búslakodj, hosszú az élet és sok lány lesz még benne, ahol nem kell majd egyezkedni, alkudozni, csak bimm és bumm, hisz normál esetben ez a szerelem.
2013. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!