Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Minden lany csak a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Minden lany csak a fiu eszkoze, hogy kielegitse onmagat" Miert gondolhatja komolyan ezt egy 18 eves lany?

Figyelt kérdés
Egy olyan 18 eves lany, akit meg nem hasznaltak ki, nem is csalodott, 2,5 eve parkapcsolatban el. Meg nem fekudtek le egyszer sem, meztelenul sem lattak egymast, el sem tudja kepzelni a lany. szerintetek mi lehet ennek a hattereben?
2009. febr. 18. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Talan az,hogy nem kianjak meg egymast...vagy a szexet!

(Bea 14)

2009. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Az,hogy nem százas a csaj.
2009. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
vagy esetleg mélyen vallásos a leányzó. Illetve hogy még nincs felkészülve a szexre vagy a többi formájára.
2009. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hm...szeretnek segiteni neki...

no hat, nemtudom csak nekdm valahogy nem jott, h higgyjem h tenyleg ez van...ket es fel ev utan... hm

Mert ha nem lenne 18, 14-15 evesen megertnem...

no mind1 kosz

2009. febr. 18. 15:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízik a pasikban, sok rosszat hallott, látott, stb. Kérdezd meg tőle, az a biztos.
2009. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
totál dilis...szűz még...mert akkor esetleg az lehet, a baja, hogy nem tudja mi a jó
2009. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

vagy lehet az is,hogy nem vonzodik a pasik irant csak azert van veluk,hogy ne mondjak ki,hogy lehet,hogy leszbi...:S

(Bea 14)

2009. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert ezt vki bemeselte neki:D
2009. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Bea 14. 14 évesen még neked sem a szerelem, szex témában kéne osztanod az észt, oltári nagy hasztalan hülyeségeket írsz már bocs.

szerintem a lány pedig azért gondlja ezt, mert valaki ezt sulykolta bele...vélhetőleg a szülei...lehet hogy az apja elhagyta az anyját és anyuci x éve ezt szajkózza...vagy csak egyszerűen ő vonta le ezt a következtetést, látva pl a barátnőit akiket sorra hagynak el a srácok miután lefeküdtek...el fog ez múlni...:)

2009. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen de még manapság is vannak ilyen emberek,akik ennyire el vannak határolódva.Ahogy már előttem is említették lehet sőt valószínű a családi háttér,akaratlanul is befolyásolhatta a családi viszony,a szülei hozzáállása az élethez,v csak maga az ahogy nevelték.Míg nem voltam szerelmes illt nem ismertem meg azt h egy fiú lehet szerelmes egy lányba(hülyén hangzik)de nem tudtam elképzelni h egy fiú h tud szeretni...természetesen ugyanúgy mint egy lány:)Meg volt a véleményem a fiúkról,már akkor is amikor még semmi csalódás nem ért.Visszatérve a szüzességére:ha még agyilag sem jutott el addig h egy pasi nem csak a saját javát akarja az ágyban,addig szerintem nincs is megérve arra h eljusson addig h tartalmasabb kapcsolatot létesítsen.Ha szentül meg van győződve arról h a lány csak egy eszköz,addig szerintem nem is fogja magát odaadni. -persze vannak olyan pasik akikre teljesen igaz az állítása.Nem is értem h lehet neki 2és fél éves kapcsija?!
2009. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!