Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan az első csók?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, nagyon szerelmes, s viszonzott. :) Az a helyzet, hogy még egyikőnk sem csókolózott soha; mindketten szemüvegesek vagyunk. Ugye nem lehet tudni mikor csattan az első csók. Na de a szemüvegünk nem akad össze? Mi van, hogy van? :D Esetleg valami tapasztalatot...

Köszönöm!


2011. dec. 27. 14:03
 1/9 Normálisvagy? ***** válasza:

Nem, nem fog összeakadni a a kukker!

Összetapasztjátok a szátokat, aztán mehet a menet, megnyugtatlak a fogaitok sem fognak összeakadni!

2011. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 problem?:D ***** válasza:
47%
Átdugod a nyelved a pici kis szájába,és a nyelvetekkel játszotok..Ilyen egyszerű,néha az ajkait is megnyalogatod,ha már nagyon ráéreztél picit meg is haraphatod,de nemnagyon,nagyon apró érintéssel mintha tapistelefonhoz nyúlnál hozzá:DDDDe aztse sokszor..
2011. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit megdontod a fejed jobbra vagy ballra, igy már eleve más szogben állnak a szemuvegek. Igazábol nem tudok tapasztalatbol beszelni, mert nem vagyok szemuveges (hanem lencse :D) De sztem ha lehettséges, legalább az egyik fél vegye le elotte. Amíg kezdok vagytok, aztán már menni fog abban is. Elvégre a csok tudatosan torténik, ha nem látsz annyira rosszul, akkor pár perccel elotte vedd le. Felvezeted a témát és megcsokolod. A csokrol meg csak osszeértetitek a szátok, és átdugod a nyelved, semmi nehéz rajta, majd rájottok.
2011. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Húha, köszönöm szépen a sok jó és hasznos tanácsot... Így elméletben nem olyan nehéz. De mégis hogyan s mikor átdugni a nyelvet... nekem ez óriási rejtély maradt.
2011. dec. 27. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, hisz mondtad, ő sem csókolózott még...valószínüleg mindjárt ő is kirakja ezt a kérdést:D:D
2011. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TrükkösBélabá ***** válasza:
Na ezért szép és felejthetetlen az első csók mert bárhogy is sikerül sosem felejted el.Csak ne totojázz sokáig mert még lenyúlják más merészebb pasik. Légy bátor tedd meg te az első lépést ne görcsölj légy FÉRFI! :)
2011. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
igen valószínűleg össze fog forrni a szemüveg -.-"
2011. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális, és humoros válaszokat. Nagyon kíváncsi leszek, mondjuk az izgalmat nem hinném, hogy le tudom győzni...
2011. dec. 30. 07:47
 9/9 anonim ***** válasza:
én egy tapasztalt fiúval csókolóztam először de én is nagyon izgultam :) és nekem is halálos rejtély volt mindig is ez a nyelv átdugás kérdés... szóval tapasztalatból mondom: még most sem tudom, hogyan működik xD de mivel mind a ketten akarjátok a csókot, biztosan nem sülhet el rosszul, mivel csak nem zárja egyikőtök se be annyira a száját, hogy ne tudd átdugni a nyelved... :) de amúgy nincs miért izgulni. Erre a hosszú kommentre úgysem fogsz emlékezni... én is sokat olvastam utána, és hidd el csók közben kikapcsol az agyad... hallgass az ösztöneidre és sok sikert! :)
2012. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!