Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túlélni egy szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottunk a barátommal... elképesztően hiányzik... pedig csak nem rég mondtuk ki hogy vége van... és véglegesen befejeztük... egymással... nagyon szeretem... nem tudom ő mit érzet vagy érez irántam... én nagyon szenvedek miatta hogy elveszítettem... örökre és többet nem fogom látni... mert nagy lesz köztünk a távolság!!
2011. dec. 27. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is.: egyél,igyál,ha WC-re kell menned akkor menny,esténként aludj,ne drogozz

Másodszor.:az idő mindent megold hidd el.Nekem is ez segített.

2011. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

folyamatos cselekvéssel.

pontos napirenddel.

munka,edzés a lényeg,hogy ne maradjon időd agyalni és este hullaként rogyj az ágyba.

kb 1-1.5 év alatt kikezelhető.

2011. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyanok mint a villamos egyik jön másik megy:), majd beletanulsz, az elején szar, de utána már sokkal könnyebb, legyél sokat a barátaiddal, foglald el magad, munka, hobby tanulás
2011. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy csinálj valamit.

Sport, munka, tanulás, új barátok, új pasik, új csajok, új bulik, új akármi, kisállat, valami ami leköt.

Ha nem foglalkozol vele, előbb utóbb egyre kevesebbet gondolsz majd rá, és nem fog annyira fájni.

Először nehéz, de tényleg jobb lesz. Csak ne keresd, ne nézegesd a képeit, adatlapját, ne figyelj rá, próbáld meg kizárni az életedből.

2011. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én elkezdtem sportolni, azóta a lovakba vagyok szerelmes :) ( 5 éve volt ) Az állatok tényleg tudnak segíteni, főleg ha sportolsz velük. Pl kutya és a military meg a kutyaiskola... ilyesmik
2011. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!