Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit akar tőlem?!?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar tőlem?!?!

Figyelt kérdés
van egy haverom, aki folyton ölelget, nagyon jófej és nagyon tettszett, bár alacsonyabb nálam. De kifejtette egyszer személyesen nekem, h nagyon aranyos vagyok, nagyon bír, de nem járna velem. Erre vmelyik nap egy nálam idősebb srác megakart szólítani, mire odajön és szó nélkül megölel és gyakorlatilag elküldte a srácot a francba......nemértem, ha nem akar velem járni, akkor miért féltékeny más srácokra??? :S mit tegyek? Szeretem őt, de ő ezt nem viszonozza....:/
2011. dec. 27. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Lehet túl fiatal még hozzád az a gyerek és amiatt nem akar kapcsolatot vagy egyszerűen csak fél egy párkapcsolat súlyától. Kérdezd ki mért nem akar veled járni.

Vagy a másik momentum, hogy nagyon jó barátként tekint rád és megakar óvni minden csalódástól!

2011. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk, köszönöm a válaszod, lehet h tényleg nagyon jó barátja vagyok, ennyi az egész.....
2011. dec. 27. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, csak egyszerűen kérdezd meg miért csinálja. Ne mond, hogy te mi érzel, csak kérdezd meg. A beszélgetés többi része majd adja magát.
2011. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm h segítettél :)
2011. dec. 28. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
nem fosol attól h ő is olvassa?
2013. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!