Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkim akit szerethetnék?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és eddig egyetlen srácot se találtam akit szerethettem volna, vagy szeretett volna. Le se tudom írni mennyire hiányzik vki, akihez oda lehetne bújni. Nem vagyok csúnya, tény hogy 180 cm magas vagyok de ez nem kifogás, a suliban a legokosabbak közé tartozom,három nyelven beszélek, de stréber se vagyok... Nem majmolom a divatot, szeretek jól kinézni, elegánsan, és az is igaz hogy néha kevesebb ruha van rajtam mint kellene...Imádok motorozni és autóval száguldozni...Szakács szeretnék lenni, és ezért minden nap a suli után órákat töltök főzéssel, és nem a facebookon lógok. Talán ez a baj??? A barátaim szerint vicces vagyok, és jó poénjaim vannak. Tény, hogy más a világnézetem mint az átlagnak, és az is hogy mindent megteszek, hogy valóra váltsam az álmomat, de szerintem ez még nem zárja ki, hogy legyen egy barátom, akivel együtt lehetnék. Olyan rohadtul egyedül érzem magam...
2011. dec. 27. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akkor írj Nekem, ha nem zavar, hogy 22 éves vagyok!
2011. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
hol laksz?
2011. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nézz körül kicsit és gondolkodj el, hátha valakit te is friendzone-ba helyeztél, csak nem veszed észre a tudtod nélkül... Egyébként valószínű csak arról van szó, hogy picit túl határozottnak tűnsz sokak számára, talán elérhetetlennek és nem mernek próbálkozni... Ne aggódj, ez meg fog változni, önjellemzésed alapján olyan lánynak tűnsz, akiért majd omlani fognak. :)

20/F

2011. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 kolosbean ***** válasza:
ne aggódj,mindjárt jelentkeznek itt neked vagy 20-an :D
2011. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szeresd magad és mások is szeretni fognak. Helyedben nem fájdítanám a szívem ezzel, én sem teszem.
2011. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Túl válogatós vagy, és csak a legjóképűbb srácok kellenének. Rájuk viszont kevés esélyed van, mert mindenkinek ők kellenek, szal nagy a konkurencia.
2011. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Előző: 1. Az, hogy honnan veszed?

2. Ne várja el senki sem senkitől, hogy valaki egy bányarémmel járjon. Én se járnék olyannal aki nem jön be.

2011. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. Onnan, h ha egy lány nem talál magának pasit, annak 99,9%-ban ez szokott lenni az oka.

2. Természetesen egy lánytól nem várhatjuk, h csúnya fiúval járjon, de azért a Brad Pitt szintnél alább is adhatná.

2011. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!