Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig van valaki aki tetszik? Lehet éppen ezért nincs senkim?

Figyelt kérdés
Már évek óta ez van, mindig tetszik valaki, szóval nincs olyan időszakom, hogy ne tetszene senki, soha. Mintha függnék ettől. Csak nem is jön össze soha senkivel a kapcsolat. Most megint egy új kiszemeltem van, de már előre félek, hogy mi lesz. általában próbálok kezdeményezni valahogy, de nem szokott jó vége lenni. Elegem van már ebből. Hogy van ez szerintetek? Mit "tegyek"?
2011. okt. 23. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért nincs senkid, mert mindig tetszik valaki? Logikus.
2011. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele... a baj ott van, hogy túlságosan ráhangolod magad egy lányra. Nem is kell egyszerre többel foglalkozni, csak kicsit visszafogottabban állj hozzá. Tudja is, hogy tetszik neked, meg ne is :) Egyszer szemezz vele, máskor meg tegyél úgy, mint akit abszolút nem érdekel. Tuti siker, ezzel mindig fel lehet egy kicsit kelteni a lányok érdeklődését, és mindjárt nem lesz olyan egyoldalú a hajsza. 20/F
2011. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azzal függ össze, hogy mindig szeretném hogy legyen valakim. mindig ábrándozom valakiről. és "csakazértsem". így értettem.
2011. okt. 23. 22:05
 4/10 A kérdező kommentje:
amúgy lány vagyok :D
2011. okt. 23. 22:06
 5/10 life is beautiful ***** válasza:

egy csaj mégis mit tud elcseszni???

komolyan ,én mindig úgy vagyok vele ,hogy én cseszem el a dolgot még ha látom a csajon hogy bejövök neki ,akkor is elbénázom


egyébként azt javaslom ne feszülj rá annyira a témára ,aztán majd csak összejön:)

18f

2011. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tök ugyan így működök már hosszú évek óta. Egy ideig tartottam tőle, hogy ez nem normális, de már megszoktam magam így.
2011. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te ugye félénk vagy?

hány éves vagy?

2011. okt. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A lányok kezdeményezgetésjelei egyenlőek Einstein képleteivel:D sztem ezért nem jön össze:D de ha már kezdeményezgetsz lány létedre nem lehetsz félénk az biztos^^

Nekem se jött össze semmi, olyan érzés mintha vmi üres bábú lennék a világban néha:S Az üresség érzése ált akkor jön elő amikor másokat látok láwcsizni...

F18

2011. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam félénknek. Kezdeményezésn sem nyomulást értek, hanem ebszélgetéskezdeményezést, esetleg írást. Lehet nem a legkonkrétabb, de kezdetnek áltlaában...meg egyébként vallottam már szerelmet srácnak akit nagyon szerettem évekig, és nem bírtam ki, hogy tétlen legyek...de sosem jön össze semmi. 17 éves vagyok amúgy.
2011. okt. 24. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:

hmm, külsőre milyennek mondod magad?

Mert fiúknak a szépségtől áll a farkuk,

A lányok viszont a tökösségtől nedvesednek. Ezt tudni kell.

És a belső-külső vonzódás együttese a szerelem.

2011. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!