Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én úgy gondolom, hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy gondolom, hogy jobb egy szál virág, mint egy csokor virág! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Igaz jobb egy szál virág, mint egy csokor virág? És ha az az egy szál díszítés nélküli, még jobb. Én így érzem. Mások hogy éreznek?
2010. febr. 4. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy érzem, h váltogatva és alkalomhoz illően kiválasztva a legjobb:D
2010. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát az egy szál vörös rózsa pl nagyon romantikus sztem:$

én annak jobban örülnék,mint egy csokor vörös rózsának..


de az egy szál csak a rózsánál jó..


ha valentin nap miatt kérdezed és fiú vagy,akk attól is függ,h mit vettél már a barátnődnek.. vettél már neki virágot? miet? ha lány vagy akkor meg amit kapsz mindennek kell örülni:D már az édes gesztus,h ha virágot vesz sztem:$:)

2010. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
V-nap alkalmából jutott eszembe, fiú vagyok, és úgy érzem, hogy a csokor az inkább... Felköszöntésre jó.
2010. febr. 4. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:

ebben egyetértek veled...Egy szál virág tökéletes:D romantikus és a virág tipustól függ h mit jelképez:D

a csokor virág az túlzás:S

2010. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vok.. vettél már neki egy szál vörös rózsát? eddig mindig azt? mert ha már 5x akk fellehetne dobni vmi mást..(sztem) de a legjobb az az egy szál vörös rózsa:$
2010. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!