Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érdekel minden 17 én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érdekel minden 17 én körüli srácot jobban egy cicababa aki nyávog mint egy rendes ugyanakkor nőies lány?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 23:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mert tapasztalat hiányában felszinesek.
2012. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kicsit savanyú a szőlő,nem kérdező.És ha cicababa attól még nem kell automatikusan lehülyézni.

Sok munka van abban,hogy így nézzen ki,én csak tudom,én edzésmániás pasi vagyok,rengeteg munka van benne,hogy formás testem legyen,ne legyen elhízva,rengeteg meló és pénz,amit nem sajnálok,pontosan azért mert fullos csajom van aki szintén edz,meg oktatja is.

A nőies lány akikről te beszélsz ,,van mit fogni" tehát kövérkés,átlagos csaj,farmer póló és kész is a ruhatár,ezeket köszönöm inkább kihagyom,egy nő igenis legyen belevaló,legyen benne egy ,,büdös kurv@",igenis legyen kirívó,persze tegyen is a testéért,amit sajnos ritkán látok mai lányoknál,mert iszonyat lusták,ilyennel őszintén mit lehet kezdeni,nézzem ahogy hízik,ezt is inkább kihagyom :))


Cicababa meg rendes miért is nem fér meg?

Simán lehet a kettő együtt, IS-IS elv.

Némi irigységet érzek azért nálad,hát legyen nőies tegyél érte,hogy fullos nő legyél,nem könnyű sőt nagyon nehéz,de hidd el megéri,PASIK igen a pasik akiknek azér vannak céljaik meg letettek valamit az asztalra igenis a cicababa stílusú nőket szeretik,több esélyed van válogatni a pasik közül.

Hajrá


24F

2012. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem úgy írtam. Kinézetre én is ilyen stílusú lány vagyok. Adok a külsőmre rendesen. Hiphopozok hogy kondiba tartsam magam. Nem a lányokat akarom ezzel kicsinyelni hanem a fiúkat. Általában minden fiú manapság a műre megy és nem arra akivel lehet beszélgetni, hülyülni. Igy értettem a "rendes" lányt.
2012. jan. 2. 19:30
 24/25 anonim ***** válasza:

Akkor kérdező helyes,jól csinálod.

Örülj neki,több jelentkeződ lehet tudsz válogatni,hálistennek.


Akkor nem értem mi a baj?

Mi elsősorban a küllemre megyünk mindegy,hogy az mű vagy nem csak szép legyen.

Te se állnál le egy elhízott pasival dumálni nem?

vagy melyik pasi kellene,aki céltudatos,van zsé is eléggé keményen,szépen kigyúrt,izmos,formás,művelt,kicsit beképzelt.

Vagy egy olyannal aki művelt,meg lehet vele dumálni,de el van a kis világába,nincsenek céljai,nem is edz,nem nagyképű.


Szerintem te is az elsőre egyértelműen,nálunk is így van a legjobbra törekszünk már akik,hát ti is az alfa-hímeket szeretitek,és ez így van rendjén.

2012. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ne haragudj, kedves utolsó, de attól még, hogy valaki művelt, jól el lehet vele beszélgetni, de mondjuk nem edz, nem beképzelt, és nem egy "alfa-hím", még lehetnek céljai, és valószínűleg többre viszi a tanulással, mint a gyúrással. Alfa-hímeknek a cicababák kellenek, akik jól kihasználják őket anyagilag, de legalább jók az ágyban, a rendes pasiknak meg a "farmeres-polos" csaj jön be. Ez így van jól, ízlések és pofonok. Attól még, hogy egy lány nem hord magassarkút, és nem úgy öltözködik, mint egy utcalány, még lehet jó alakja, lehet ápolt és szép, és valószínűleg a belső értékei is gazdagabbak...
2012. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!