Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyik tervet választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik tervet választanátok? A) vagy B)? Szalagavató+barátom+a csaj, akit utálok!

Figyelt kérdés

Szóval Adott,hogy van egy barátom,16 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást. Ő most ballag,eljött ugye a szalagavató.Van neki egy "legjobb lány barátja" is,együtt jártak óvodába,közel állnak egymáshoz,imádják egymást,blablabla.Volt egy buli kb 1 éve,ahol végre "megismertem" a lányt.Vártam a találkozót,gondoltam,ha a barátomnak fontos,akkor nekem is,biztos jól elleszünk.Na már most,mikor belépett az ajtón a csaj,szinte fellökött úgy elment mellettem,se köszönés,se semmi.Egész este került,mint egy leprást,ha rám is nézett,majd megfojtott volna.Mikor összebújtunk barátommal akkor is undorodva nézett rám,kb,hogy én hogy merem ezt.Azóta hanyagoljuk is egymást,a barátom szerint is így a legjobb.

Na és most ballag,eljön a szalagavató is.Mondanom sem kell,hogy egy suliba járnak a csajjal,évfolyamtársak.Na és be is jelentette a barátom,hogy együtt fognak táncolni.Engem meg sem kérdezett,hogy van-e kedvem,vagy valami...Azzal takarózott,hogy már elsőben megígérte a csajnak,hogy majd együtt táncolnak..na meg "nem lehet külsőst hívni"..

Semmi kedvem elmenni,nézni ott őket,ahogy enyelegnek,a család,rokonok majd:"De szépek vagyok így együtt,összeilletek,mint egy menyasszony-vőlegén"..én meg majd ülök ott,mint egy f*sz..Rohadtul nincs kedvem hozzá!

A)Nem megyek el,megmondom barátomnak,hogy figyelj,nincs kedvem elmenni.

b)Veszek valami nagyon szexi ruhát és azért is elmegyek.


2011. dec. 28. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
B! B! B! B!
2011. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
A. A barátoddal mert szakíts, mert bunkó.
2011. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

(Az első hozzászóló vagyok)

Mivel felvetetted a B lehetőséget, már most kedvellek. :D

Arra vigyázz, hogy bármit csinál, ne vedd fel! Ne legyél féltékeny! Te vagy a jobb, nem véletlenül választott téged a srác és nem őt. Hajrá! :D

2011. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

B.

Honnan tudod,hogy a családja így fog reagálni?Vannak erre utaló jelek?

2011. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Háhá,köszi! :D

Utálom a csajt és ő is engem.Nagyon szánalmas!Már az idegesít,ahogy kinéz.Szőke,nagy kiálló fogak.Azért is elmegyek akkor,lássa kivel van dolga!

Köszi! :)

2011. dec. 28. 11:57
 6/13 A kérdező kommentje:
Kiderült,hogy az egyik barátnőm ismeri ezt a lányt.Vagyis ez a lány "vette el" a barátját tőle.Úgy tette,vette magát..és szakítottak is.Plusz épen most van folyamatban egy másik kapcsolat szétrombolása általa.Mer,hogy "fellángolás" volt a sráccal..ennyi erről sajnos!
2011. dec. 28. 12:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hogy néz ki nem érdekes, és ne is utáld. De ha valaki taplón viselkedik, azt nem kell tolerálni. Legyél inkább magabiztos, mint arrogáns.
2011. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Legyél inkább magabiztos, mint arrogáns."

Itt a kulcs! :)

2011. dec. 28. 12:05
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátod meg tudja meg, hogy ha veszít, mit veszít és miért. :]
2011. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Normálisvagy? ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a B! :)

Az első variációval nagyon megbánthatnád a barátodat, azt meg gondolom nem szeretnéd!

Legyél nagyon csinos és egyben szexi is! :P Had pukkadjon meg az a kis ribi..., de ne az tükröződjön rajtad, hogy mennyire utálod a csajt stb... Ha nem foglalkozik veled a barátod, akkor is vedd fel a "poker arcot" és mindig csak mosolyogj :)

2011. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!